eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ...HİBE PROJELERİ MERKEZİ...GİRİŞİMCİLİK...KOSGEB-KOBİ..GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI...TÜBİTAK...KIRSAL KALKINMA PROJELERİ (KKYDP)...IPARD DESTEKLERİ...TARIM...HAYVANCILIK...SANAYİ...KIRSAL TURİZM...PROJE YAZILIM...EĞİTİM...AB DESTEKLERİ...AB HİBELERİ...AKSARAY
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/eFeMPROJE
  • Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar....
  • Tek başına bile çalışsan, sanki birileri gözlüyormuş gibi çalışacaksın...
  • Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar....
  • Çalışmayı sevenler, işlerini yapmak için daima vakit bulurlar....
  • Uğraş,didin,düşün,ara,bul,koş,atıl,bağır; durmak zamanı değil, çalışmak zamanıdır...
  • Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır;bırakması kolay,yeniden başlaması zor bir alışkanlık...
  • Çalışma , doğanın anasıdır ; mutlak bir dinlenme ölüm demektir...
  • Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı, olmak şarttır...
  • Çalışacağım, kendimi hazırlayacağım ve bir gün şans kapımı çalacak...
  • Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve hürriyettir...
  • İçinde çalışma olmayan hayat suçtur. İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir...
  • Asla umutsuzluğa düşmeyin; ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin...
  • eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ www.efemproje.com
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir...
  • ”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)
METİN KURT
PROJECT SPECIALIST
İLETİŞİM

 efemproje iletişim

 efemproje@efemproje.com
-0541 867 6336
-0541 867 6308

KOSGEB
 KOSGEB DESTEKLERİ eFeMPROJE
DIŞ TİC.DESTEKLERİ
 DIŞ TİCARET DESTEKLERİ eFeMPROJE
MALİYE BAKANLIĞI
 MALİYE BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
ORMAN SU İŞLERİ BAK.
 ORMAN VE İŞLERİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
TARIM KREDİ KOOP.
 TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOP.DESTEKLERİ
TÜBİTAK
 TÜBİTAK DESTEKLERİ eFeMPROJE
GIDA TARIM HAYVANCILIK
 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
ULUSLARARASI FONLAR
 ULUSLARARASI KURULUŞLARA AİT FONLAR
TOBB DESTEKLERİ
 TOBB DESTEKLERİ
ENERJİ DESTEKLERİ
 ENERJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
 BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
YERLİ-YABANCI VAKIF FONLARI
 YERLİ VE YABANCI VAKIFLARA AİT FONLAR
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.857532.9892
Euro35.719435.8626
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam153
Toplam Ziyaret766099
Site Haritası

ANASAYFA


Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Yaldır, "Başta Aziz Türk milleti olmak üzere Aksaraylı hemşehrilerimizin Tüm İslam aleminin ve inananlarının Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlarım" diyerek, 15 Mayıs'tan itibaren yeni bir Türkiye'ye uyanacaklarının altını çizdi.
Aksaray’ın vilayet olma süreci başta olmak üzere, şehre yaptığı önemli hizmetlerle bilinen 18’inci Dönem Niğde, 19’uncu Dönem Aksaray Milletvekili Mahmut Öztürk, Millet İttifakı Milletvekili adaylarına destek amacıyla bir iftar programı düzenledi. Programa Aksaray siyasetinin önemli isimleri katıldı. İftarların açılmasının ardından katılımcılara seslenen Millet İttifakı Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk, Mahmut Öztürk’ün Aksaray’a hizmetle anılan çok kıymetli bir siyasetçi olduğunu söyledi.
Aksaray’ da Cumhur İttifakının güçlü adaylarından birisi olan Yeniden Refah Partisi Aksaray Milletvekili adayı Serkan ŞİMŞEK adından sık sık söz ettirmeye başladı.Milli Görüşün temsilcisi Yeniden Refah Partisi olduğunu ortaya koydu. Rahmetli Necmettin ERBAKAN’ ın izinden giden Fatih ERBAKAN’ın ülke yönetiminde mecliste bulunması bizleri çok mutlu etti” dediler.
Bin aydan daha hayırlı gün olarak bilinen Kadir Gecesi Aksaray´da dualarla idrak edildi. Kadir Gecesinde başta Ulu Camii olmak üzere çok sayıda camide düzenlenen Kandil programına binlerce vatandaş akın etti. İftarın hemen ardından başlayan Kandil Programında Hafızların Kur’an-ı Kerim tilavetleri Ulu Camide yankılandı. Duaların ve istiğfarların edildiği Ulu cami bahçesine kadar doldu.
Millet İttifakı Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk, bir adet soğanın bile beş-on lira olduğu bir ortamda vatandaşların Ramazan Bayramına hazırlandığını belirterek, ekonomik sorunların ciddi biçimde derinleştiğini söyledi.
Millet İttifakı adayı Turan Yaldır ve Naciye Akkuş Türk, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Önceki ziyaretlerinde olduğu gibi bu ziyaret sırasında da Yaldır, esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ve sevgi ile karşılandı.
KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ KAPSAMINDA TARIMA DAYALI EKONOMİK YATIRIMLARIN DESTEKLENMESİ 2022-2023 BAŞVURU DÖNEMİ
İmalat, bilgisayar programlama, bilimsel Ar-Ge sektörleri ile Covid-19 salgınının nispeten daha fazla etkilediği bazı hizmet ve ticaret sektörlerindeki mikro ve küçük işletmeler.Son başvuru tarihi 10 Ağustos 2022
Program 81 ilde uygulanmaktadır Yatırım niteliği yeni tesis olan başvurularda 3.000.000 Türk Lirası, yatırım niteliği tamamlama olan başvurularda 2.000.000 Türk Lirası, yatırım niteliği kapasite artırımı, teknoloji yenileme ve/veya modernizasyon olan başvurularda 1.500.000 Türk Lirası üst limitini geçemez.Hibeye esas proje tutarı alt limiti 250.000 Türk Lirasıdır. Başvuruların kabul edilmesi halinde; hibeye esas proje tutarının %50’sine hibe yoluyla destek verilir.
T.C. Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Kooperatiflerin Desteklenmesi Programı (KOOP-DES) kapsamında bir çağrı ilan etmiştir. Destek Programının amacı, Kooperatif ve Üst Kuruluşlarının üretim ve istihdama katkısı olacak yatırım projelerinin desteklenmesi, faaliyetlerinde etkinlik ve verimliliğin sağlanması, teknoloji ve yeni üretim tekniklerinden yararlanmalarına katkıda bulunulması ve bireysel tasarrufların uygun kooperatif girişimcilik modelleri ile ekonomiye kazandırılmasıdır
Gençlik Projeleri Destek Programı (GPDP), Bakanlığımız tarafından gençlerimizin hayallerini desteklemek, gönüllülük çalışmalarını güçlendirmek, ülkemiz ve insanlık için yenilikçi fikirlere ve girişimlere imkan tanımak, kültürel etkinliklere ve sanata katılımı öncelemek, gençlerimizin kişisel ve sosyal gelişimlerine katkı sunmak, çevreye ve tüm canlılara duyarlılığı artırmak, aktif bir hayat tarzını teşvik etmek hedefleri doğrultusunda yürütülmektedir.
 6  ...
Üyelik Girişi
EMLAK-OTOMOBİL

 Emlak Danışmanlığı Sertifikası
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ
BİLGİ DENİZİ
 BİLGİ DENİZİ
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
 mobilya/efemproje
PLANOTEK MÜH
 planotek
ŞAHİNSAN MÜHENDİSLİK
 şahinsan mühendislik
AKSARAYHABER.NET
Sizin Sesiniz Sizin Siteniz
Takvim
eFeMPROJE