eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ...HİBE PROJELERİ MERKEZİ...GİRİŞİMCİLİK...KOSGEB-KOBİ..GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI...TÜBİTAK...KIRSAL KALKINMA PROJELERİ (KKYDP)...IPARD DESTEKLERİ...TARIM...HAYVANCILIK...SANAYİ...KIRSAL TURİZM...PROJE YAZILIM...EĞİTİM...AB DESTEKLERİ...AB HİBELERİ...AKSARAY
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/eFeMPROJE
  • Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar....
  • Tek başına bile çalışsan, sanki birileri gözlüyormuş gibi çalışacaksın...
  • Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar....
  • Çalışmayı sevenler, işlerini yapmak için daima vakit bulurlar....
  • Uğraş,didin,düşün,ara,bul,koş,atıl,bağır; durmak zamanı değil, çalışmak zamanıdır...
  • Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır;bırakması kolay,yeniden başlaması zor bir alışkanlık...
  • Çalışma , doğanın anasıdır ; mutlak bir dinlenme ölüm demektir...
  • Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı, olmak şarttır...
  • Çalışacağım, kendimi hazırlayacağım ve bir gün şans kapımı çalacak...
  • Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve hürriyettir...
  • İçinde çalışma olmayan hayat suçtur. İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir...
  • Asla umutsuzluğa düşmeyin; ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin...
  • eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ www.efemproje.com
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir...
  • ”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)
METİN KURT
PROJECT SPECIALIST
İLETİŞİM

 efemproje iletişim

 efemproje@efemproje.com
-0541 867 6336
-0541 867 6308

KOSGEB
 KOSGEB DESTEKLERİ eFeMPROJE
DIŞ TİC.DESTEKLERİ
 DIŞ TİCARET DESTEKLERİ eFeMPROJE
MALİYE BAKANLIĞI
 MALİYE BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
ORMAN SU İŞLERİ BAK.
 ORMAN VE İŞLERİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
TARIM KREDİ KOOP.
 TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOP.DESTEKLERİ
TÜBİTAK
 TÜBİTAK DESTEKLERİ eFeMPROJE
GIDA TARIM HAYVANCILIK
 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
ULUSLARARASI FONLAR
 ULUSLARARASI KURULUŞLARA AİT FONLAR
TOBB DESTEKLERİ
 TOBB DESTEKLERİ
ENERJİ DESTEKLERİ
 ENERJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
 BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
YERLİ-YABANCI VAKIF FONLARI
 YERLİ VE YABANCI VAKIFLARA AİT FONLAR
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam103
Toplam Ziyaret756114
Site Haritası

ANASAYFA


4 Mayıs’ta yapılacak olan Genel Seçimler için seçim çalışmalarını hızlandıran Millet ittifakı Milletvekili adayı Ali Abbas Ertürk ziyaretlerine devam ediyor. Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk CHP İl Başkanlığı döneminde de yaptığı gibi esnafın sorunları ile yakından ilgileniyor. Dün tüm gün Millet ittifakı Milletvekili adayları ve Millet ittifakı parti teşkilatları, Milletvekili Ertürk ile birlikte yeni sanayi esnafını ziyaret ederek esnafın şikayetleri ve isteklerini dinledi.
PEKİ İŞ KAZALARI KİMİN İŞİ? Yaptığı işte ehil olmayan ,mesleki yetkinliği olmayan, İşin başında geçim derdine düşen, işine kendini veremeyen çalışanların mı? Maliyet hesabı yapan, önlem alındığını düşünen, vergi SSK, çek, senet ödemelerini takip etmeye çalışan, dar boğaza düşen işverenin mi?
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin 103. açılış yıl dönümü coşkuyla kutlandı. Aksaray Merkez Kılıçaslan İlköğretim Okulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkulu bir şekilde kutlandı.
Güzelyurt İlçesi çarşısında Millet İttifakı adaylarını gören vatandaşlar “Halimizi görün. Buraya uğrayan, halimizi-hatrımızı soran yok. Çamur içindeyiz. En çok yatırım yapılması gereken ilçelerin başında Güzelyurt geliyor ama biz henüz bir yatırım görmedik. Değişim şart ve inanıyoruz ki olacak” diyerek, Ali Abbas Ertürk ve Millet İttifakı adaylarına başarılar dilediklerini dile getirdiler.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Aksaray Belediyesi hizmet binasında Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i ziyaret etti. Aksaray’a düzenlemiş olduğu ziyarette ilk olarak Aksaray Belediyesi’ne bağlı sosyal tesislerde gençlerle buluşan Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, gençlere Türkiye gündemindeki konulara ilişkin bilgiler verdi.
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 23 Nisan Ulusan Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile başkanlık koltuğuna 4. Sınıf öğrencisi Kerem Ölçü’yü oturttu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarında geleneksel hale gelen, çocukların temsili olarak yönetici koltuğuna oturmaları töreninde Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, makamını bir süreliğine Cumhuriyet İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Kerem Ölçü’ye teslim etti.
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ramazan bayramı nedeniyle belediye personellerinin bayramını kutladı. İlk olarak Destek Hizmetleri kademe bölümünde belediye personeli ile buluşan Başkan Dinçer, daha sonra belediye hizmet binasında personellerin Ramazan Bayramını tebrik etti. Başkan Dinçer, “Biz mesai arkadaşlarımızla birlikte güçlü bir aileyiz. Hep birlikte Aksaray’ımız için kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” mesajı verdi.
Aksaray’da elektrik trafolarına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yazılan yazılar tepkilere neden oldu. Şehir merkezinde bulunan trafo binaları belediye yetkilileri tarafından düzenli olarak boyansa da trafolar yazı tahtası olmaktan kurtulamıyor. Duyarsız kişilerce boyanan ve çirkin görüntüye neden olan yazıların bazıları ise çocuklara da kötü örnek teşkil ediyor.
Millet İttifakı Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk, Taşpınar’da bir açıklama yaptı. Aksaray’da yüzde 95’in vekili olacaklarını, halkın hakkını yiyen yüzde beşin ise vekili olmayacaklarını kaydeden Ertürk, “O yüzde beş var ya o yüzde beş; sizlerin hakkını yiyen yüzde beş; işte biz geldiğimizde onlardan hesap soracağız.
MHP Aksaray İl Başkanlığı'nın düzenlediği bayramlaşma töreninde kalabalık ve coşku hakimdi. İl Teşkilatında başlayan bayramlaşma programına yoğunluk nedeniyle Ulu Cami Karşısında devam edildi.
“ÇOCUKLARIMIZA DAHA GÜZEL BİR ÜLKE BIRAKMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ” CHP İl Başkanı Hacı Ali Keleş, 23 Nisan 1920’nin Türkiye için bir dönüm noktası olduğunu söyledi ve 14 Mayıs’ta iktidarı devralarak, çocuklar için çok daha güzel bir ülke bırakmak adına çalışacaklarını belirtti.
AK Parti Teşkilat binasında gerçekleştirilen bayramlaşma merasimine AK Parti Teşkilatları, AK Parti Milletvekili Adayları,vatandaşlar ve yerel basın yetkilileri katıldı. AK Parti Milletvekili adayı Hüseyin ALTINSOY, Parti binasında yapılan bayramlaşma programında yaptığı konuşmada; '' 7 li masaya verilen oylar, doğrudan HDP ye, PKK ya verilen oylardır.
MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa ÇÖLKESEN yaptığı yazılı açıklamada; MHP Genel Başkanı Liderimiz Sn.Devlet Bahçeli, Fiziken orada, fikren aramızda bulunan dava arkadaşlarımızın "MHP'ye dönüşün tarihi sorumluluğunu yerine getirmesi beklentimdir." sözleriyle partimizden ayrılan arkadaşlarımıza çağrıda bulunmuştu.
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Millet İttifakı Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk’ün kumaşında devlet adamlığı ve milletvekilliği olduğunu belirterek, Aksaray’ın sorunlarının çözümü için onun ve diğer ittifak vekillerinin mecliste olması gerektiğini söyledi.
Birlik ve beraberliği her seferinde yeniden hatırlatan bu Ramazan Bayramında özlemler sona ersin. Sevdiklerinizle huzur dolu nice bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum.
Rahmet, bereket ve dayanışma dönemi olan mübarek Ramazan ayının sonuna gelindiği ve milletçe bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Ali Abbas Ertürk, “Tüm büyüklerimin ellerinden öpüyorum, tüm küçüklerimi sevgiyle kucaklıyorum. Çok şükür bir bayrama daha sağlık, sıhhat ve birlik için de kavuştuk. Hepimizin bayramı kutlu olsun” dedi.
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ramazan Bayramı öncesinde yayınladığı mesajında başta Aksaray halkı olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutladı.
Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Yaldır, "Başta Aziz Türk milleti olmak üzere Aksaraylı hemşehrilerimizin Tüm İslam aleminin ve inananlarının Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlarım" diyerek, 15 Mayıs'tan itibaren yeni bir Türkiye'ye uyanacaklarının altını çizdi.
 5  ...
Üyelik Girişi
EMLAK-OTOMOBİL

 Emlak Danışmanlığı Sertifikası
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ
BİLGİ DENİZİ
 BİLGİ DENİZİ
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
 mobilya/efemproje
PLANOTEK MÜH
 planotek
ŞAHİNSAN MÜHENDİSLİK
 şahinsan mühendislik
AKSARAYHABER.NET
Sizin Sesiniz Sizin Siteniz
Takvim
eFeMPROJE