eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ...HİBE PROJELERİ MERKEZİ...GİRİŞİMCİLİK...KOSGEB-KOBİ..GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI...TÜBİTAK...KIRSAL KALKINMA PROJELERİ (KKYDP)...IPARD DESTEKLERİ...TARIM...HAYVANCILIK...SANAYİ...KIRSAL TURİZM...PROJE YAZILIM...EĞİTİM...AB DESTEKLERİ...AB HİBELERİ...AKSARAY
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/eFeMPROJE
  • Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar....
  • Tek başına bile çalışsan, sanki birileri gözlüyormuş gibi çalışacaksın...
  • Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar....
  • Çalışmayı sevenler, işlerini yapmak için daima vakit bulurlar....
  • Uğraş,didin,düşün,ara,bul,koş,atıl,bağır; durmak zamanı değil, çalışmak zamanıdır...
  • Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır;bırakması kolay,yeniden başlaması zor bir alışkanlık...
  • Çalışma , doğanın anasıdır ; mutlak bir dinlenme ölüm demektir...
  • Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı, olmak şarttır...
  • Çalışacağım, kendimi hazırlayacağım ve bir gün şans kapımı çalacak...
  • Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve hürriyettir...
  • İçinde çalışma olmayan hayat suçtur. İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir...
  • Asla umutsuzluğa düşmeyin; ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin...
  • eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ www.efemproje.com
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir...
  • ”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)
METİN KURT
PROJECT SPECIALIST
İLETİŞİM

 efemproje iletişim

 efemproje@efemproje.com
-0541 867 6336
-0541 867 6308

KOSGEB
 KOSGEB DESTEKLERİ eFeMPROJE
DIŞ TİC.DESTEKLERİ
 DIŞ TİCARET DESTEKLERİ eFeMPROJE
MALİYE BAKANLIĞI
 MALİYE BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
ORMAN SU İŞLERİ BAK.
 ORMAN VE İŞLERİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
TARIM KREDİ KOOP.
 TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOP.DESTEKLERİ
TÜBİTAK
 TÜBİTAK DESTEKLERİ eFeMPROJE
GIDA TARIM HAYVANCILIK
 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
ULUSLARARASI FONLAR
 ULUSLARARASI KURULUŞLARA AİT FONLAR
TOBB DESTEKLERİ
 TOBB DESTEKLERİ
ENERJİ DESTEKLERİ
 ENERJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
 BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
YERLİ-YABANCI VAKIF FONLARI
 YERLİ VE YABANCI VAKIFLARA AİT FONLAR
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.960233.0923
Euro35.750935.8941
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam186
Toplam Ziyaret766383
Site Haritası

ANASAYFA


Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Aksaray sokak ve caddelerini renklendiren gül ve süs bitkileri çiçek açtı. Aksaray Belediyesince şehrin muhtelif alanlarına dikilen güllerin açması ile şehre renk geldi. Vatandaşlar, rengârenk açan güllerin huzur verdiğini söyledi. Belediye ekiplerinin Makas Kent Park’a ve çevresine diktiği gül ve süs bitkileri, yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiçek açtı. Çeşitli renklerde açılan güller, Makas Kent Park başta olmak üzere Aşık Molla Caddesi, Atatürk Bulvarı gibi şehrin ana arterlerini renklendirdi.
AKSARAY SEÇİM SONRASI ‘YANGIN YERİ’ Son günlerde yapılan seçimler sonrası Millet İttifakındaki ayrışmalar gün yüzüne çıkmaya başladı… 14 Mayıs 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinden sonra CHP kanadından gelen serzenişler İYİ Parti Teşkilatlarında panik havası yarattı. Yapılan söylemler her geçen gün sertleşerek suçlu aranmaya başlandı… Aksaray İYİ Parti İl Başkanının yeteri kadar seçimlerde çaba ve gayret göstermediği, yanlış yönlendirmeler ve saha çalışmalarında Millet İttifakına değil de kendi partisine çalışıyormuş izlenimi verdiği dillendirilmekte.
Türk milleti sinesinden fatihler çıkaran, bunun yanı sıra fetih şuurunu canlı tutan dünya üzerindeki nadir milletlerden birisidir. Bu beşeri cevher ve servet gerçeği tarihin akışını değiştirme kabiliyet ve karakterine zamanlar üstü bir vasıfla sahiptir. Fetih mührüyle varlığı zırha bürünen İstanbul, Türk-İslam medeniyetinin incisi, itibarı, ebedi iftiharıdır.
Türkiye'nin kader seçiminde Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ı bir kez daha rekor oyla destekleyen ve Türkiye Yüzyılı'nın ışığını aydınlatan Salihler şehri Aksaray'ımızın yiğit insanlarına gece gündüz demeden sesimizi duyuran, ilimizin değerli yerel ve ulusal basın mensuplarına Cumhurbaşkanımız, şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim. Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlayan Türkiye Yüzyılı'nı yine sizlerle yazacağız. Yine sizlerle başaracağız '' dedi.
Devlet BAHÇELİ ; ''MİLLİ İRADEYE HERKES SAYGI DUYMALIDIR''...Recep Tayyip ERDOĞAN ;''İKİ BAYRAM ARASI DEMOKRASİ BAYRAMI''...Kemal KILIÇDAROĞLU ;''"Yürüyüşümüz sürüyor buradayız"....Meral AKŞENER ;'' "Bizim için sonuç esastır. Yarın ilk gündür" İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, düzenlediği basın toplantısıyla seçim sonuçlarını değerlendirdi. Akşener, "Bizim için sonuç esastır. Yarın ilk gündür" dedi.
Aksaray Belediyesi'nin geçen yıl başlattığı ve atıl arazilerin üretime kazandırıldığı 500 dekarlık tarım alanında arpa üretimi yapılmıştı. Belediyeye ait tarım arazilerinden üretilen 75 ton arpa, buğday ile değiştirildi. Elde edilen buğdaylar fabrika ortamında una dönüştürülmüştü. Üreten belediyecilik anlayışı ve sosyal belediyeciliğin buluşturulduğu proje ile ihtiyaç sahibi 700 ailenin bir yıllık un ihtiyacı karşılanmış oldu.
MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, 2. Tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik temaslarını kent merkezinde sürdürdü. Kaşlı, ziyaretlerde kendilerine eşlik eden Cumhur İttifakı paydaşlarından Ak Parti Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Aksaray Belediye Başkanımız Evren Dinçer, Ak Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk ve Yeniden Refah Partisi Aksaray İl Başkanı Kazım Serkan Şimşek’e de teşekkür etti.
Kapadokya Bölgesi’nin giriş kapısı olan Aksaray’da ilk müzecilik faaliyetleri 1969 yılında şehir merkezinde bulunan tarihi Zinciriye Medresesi’nde başlamıştır. 2006 yılında şimdiki yerine taşınan Aksaray Müzesi 2014 yılında gerçekleştirilen teşhir-tanzim çalışmaları kapsamında yenilenerek kronolojik teşhir düzeniyle tekrar ziyarete açılmıştır. 10 bin 200 metrekare açık alan ve 2 bin 400 metrekarelik kapalı alana sahip olan müze binası Anadolu Selçuklu kümbetlerinden ve Aksaray'da bulunan peribacalarından esinlenerek eklektik sanat anlayışıyla planlanmış olup üç katlıdır.
Sürdürülebilir Turizm Sertifikası, turizm faaliyetlerinin çevre, ekonomi ve sosyal boyutlarına dikkat ederek sürdürülebilirlik ilkelerine uygun olarak yürütülmesini sağlamak için oluşturulmuş bir belgelendirme sistemidir. Aksaray'ın ilk sürdürülebilir turizm belgesi Alan Nenessa Otel firması Adına açıklama yapan Ali Temel "Aksaray'ın ilk sürdürülebilir turizm belgesi alan işletmesi olmaktan gurur duyuyoruz" diyerek duyurdu
MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.BAHÇELİ yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi ; ''Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ayak basması elbette tam bağımsızlık meşalesini tutuşturan ilk kıvılcım, vatanın kurtuluşuyla birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş istikametine atılan ilk adımdır. Türklüğün makus talihi 104 yıl evvel Samsun kıyılarından Anadolu’ya dalga dalga uzanacak mücadele ruhuyla değişmiştir....
MHP Aksaray il Başkanı Mustafa Çölkesen yaptığı açıklamada; Milletvekilimiz Ramazan Kaşlı’nın “Milletvekililiği Mazbatasını” Teşkilat Başkanlarımız ve Milletvekili Adaylarımızla Beraber İl Seçim Kurulu Başkanı Gökhan Oflaz Hakimden Teslim Aldık. – Sayın Milletvekilimize Yeni Dönemin Hayırlı ve Uğurlu Olmasını Cenab-ı Allah’tan Diliyorum. Yaşasın Teşkilat. Yaşasın Ülkücü Hareket.
İYİ Parti’nin ikinci sırada seçime giren CHP’li adayı Abbas Ertürk seçim sonuçlarını değerlendirdi. Konuşmasının başında şırnakta şehit olan askerlere rahmet dişeyerek, tüm Türk halkına baş sağlığı diledi. Ali Abas Ertürk konuşması esnasında altılı masa bileşeni partilerin il başkanları ve parti teşkilatlarına, basın mensuplarına, sahada kendisi ile birlikte olan partililere, strateji ekibi, basın mensupları, ailesi ve oy verenlerine teşekkür etti. Ertürk ayrıca seçim sonucuyla üzülmelerine sebep olduğum gençlerimiz ve kadınlarımızdan da özür diliyorum dedi.
MHP Milletvekili,28.Dönem Aksaray Milletvekili adayı Ramazan KAŞLI bir basın açıklaması yayımladı. KAŞLI yayımladığı teşekkür mesajında ''Kıymetli Hemşehrilerim; Bizleri yeniden 28. Dönem milletvekili olarak onurlandıran, dualarını eksik etmeyen büyüklerimize, gençlerimize, Aksaray’ımızın ilçelerinden köylerine destek veren tüm gönüldaşlarımıza, büyük bir gayretle çalışan parti teşkilatlarımıza, dava arkadaşlarımıza çok teşekkürler ediyorum. Bizim; Kaderimiz birdir, kanımız birdir, kararımız birdir, kavlimiz birdir.....''
Yeniden Refah Partisi Aksaray Milletvekili Adayı Dt.K.Serkan ŞİMŞEK, Aksaray’da 14 Mayıs 2023 28.Dönem Milletvekilliği seçimlerinin tamamlanmasının ardından bir teşekkür mesajı yayımladı. Dt.K.Serkan ŞİMŞEK yayımladığı teşekkür mesajında; “Değerli Aksaray’ lı hemşerilerim, mücadele verdiğimiz bu yolda bizlere desteğini esirgemeyen, gönül kapısını açan, samimiyetle kucaklayan, büyüğünden-küçüğüne tüm Aksaray halkına sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyor, bizlere teveccüh gösteren bütün hemşerilerimize teşekkür ediyorum.
AKSARAY'DA SEÇİM NASIL GEÇTİ... Cumhurbaşkanı ve 28. dönem Milletvekili seçimleri için 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen ,Türkiye’de olduğu gibi Aksaray' da da oy kullanma işlemleri sabah 8:00 başlayıp saat:17:00’de son buldu. Aksaray genelinde 295 bin 534 seçmen için 971 sandık kurulurken sandık başına 257 bin 662 seçmen gitti. Kesin olmayan sonuçlara göre Aksaray genelinde geçerli oy pusulalarının toplamı 250 bin 917 olarak belirtildi.
Aksaray’da Tekstil sektörünün çok ileride olduğunu ve yakın zamanda Türkiye’nin tekstil merkezinin Aksaray olacağını belirten ATÜKDER Başkanı Kulak, yaptığı açıklama da; “Aksaray Tekstil Üreticileri ve Konfeksiyoncular Derneği olarak ilimiz Organize Sanayi Bölgemizdeki tekstil fabrikalarımızı sık sık ziyaret ediyor ve firma yetkililerimizle Aksaray’ı Tekstil’de daha ileriye nasıl götürebiliriz konusunda istişarelerde bulunuyoruz.
Millet ittifakının 1.nci sıra adayı Turan Yaldır, Aksaray Havalanı inşaatında yaptığı bir açıklamayla tüm dikkatleri üzerine çekti.Yaldır, Aksaray halkının kabuk tutmuş yarasını, yeniden kanatarak “Aksaray Havaalanında Tüm uçuşlar ipat edilmiştir” diyerek,iktidarı eleiştirirken, kendi havaalanı projesini anlattı. Millet İttifakının en şanslı adaylarından biri olan İYİ parti Aksaray Milletvekili adayı Turan Yaldır“Şu anda Aksaray havaalanındayız , ilimizde meydana gelen yoğun kar yağışı sis, fırtına hortum ve kasırga nedeniyle, Aksaray havaalanında tüm uçuşlar iptal edildi’ diyebilseydim keşke, kötüde olsa,Aksaray Havaalanından bir haber almış olurdunuz. Ama maalesef Aksaraylıya bunu bile çok gördüler” şeklinde konuştu.
Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır ve beraberindeki heyet, Yeşilova Beldesi, Armutlu ve İncesu köylerini ziyaret ederek çiftçiler ve üreticileri dinledi. 14 Mayıs Genel seçimleri öncesi yoğun bir şekilde seçim çalışmalarına devam eden Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır, seçim maratonuna yoğunlaştırılmış programlar ile devam ediyor. Ziyaret ettiği belde ve köylerde yoğun ilgi ve teveccüh ile karşılanan Yaldır'ı karşısında gören çiftçi ve üreticiler yaşadıkları zorlukları anlatıyor.
 3  ...
Üyelik Girişi
EMLAK-OTOMOBİL

 Emlak Danışmanlığı Sertifikası
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ
BİLGİ DENİZİ
 BİLGİ DENİZİ
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
 mobilya/efemproje
PLANOTEK MÜH
 planotek
ŞAHİNSAN MÜHENDİSLİK
 şahinsan mühendislik
AKSARAYHABER.NET
Sizin Sesiniz Sizin Siteniz
Takvim
eFeMPROJE