eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ...HİBE PROJELERİ MERKEZİ...GİRİŞİMCİLİK...KOSGEB-KOBİ..GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI...TÜBİTAK...KIRSAL KALKINMA PROJELERİ (KKYDP)...IPARD DESTEKLERİ...TARIM...HAYVANCILIK...SANAYİ...KIRSAL TURİZM...PROJE YAZILIM...EĞİTİM...AB DESTEKLERİ...AB HİBELERİ...AKSARAY
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/eFeMPROJE
  • Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar....
  • Tek başına bile çalışsan, sanki birileri gözlüyormuş gibi çalışacaksın...
  • Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar....
  • Çalışmayı sevenler, işlerini yapmak için daima vakit bulurlar....
  • Uğraş,didin,düşün,ara,bul,koş,atıl,bağır; durmak zamanı değil, çalışmak zamanıdır...
  • Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır;bırakması kolay,yeniden başlaması zor bir alışkanlık...
  • Çalışma , doğanın anasıdır ; mutlak bir dinlenme ölüm demektir...
  • Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı, olmak şarttır...
  • Çalışacağım, kendimi hazırlayacağım ve bir gün şans kapımı çalacak...
  • Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve hürriyettir...
  • İçinde çalışma olmayan hayat suçtur. İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir...
  • Asla umutsuzluğa düşmeyin; ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin...
  • eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ www.efemproje.com
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir...
  • ”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)
METİN KURT
PROJECT SPECIALIST
İLETİŞİM

 efemproje iletişim

 efemproje@efemproje.com
-0541 867 6336
-0541 867 6308

KOSGEB
 KOSGEB DESTEKLERİ eFeMPROJE
DIŞ TİC.DESTEKLERİ
 DIŞ TİCARET DESTEKLERİ eFeMPROJE
MALİYE BAKANLIĞI
 MALİYE BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
ORMAN SU İŞLERİ BAK.
 ORMAN VE İŞLERİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
TARIM KREDİ KOOP.
 TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOP.DESTEKLERİ
TÜBİTAK
 TÜBİTAK DESTEKLERİ eFeMPROJE
GIDA TARIM HAYVANCILIK
 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
ULUSLARARASI FONLAR
 ULUSLARARASI KURULUŞLARA AİT FONLAR
TOBB DESTEKLERİ
 TOBB DESTEKLERİ
ENERJİ DESTEKLERİ
 ENERJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
 BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
YERLİ-YABANCI VAKIF FONLARI
 YERLİ VE YABANCI VAKIFLARA AİT FONLAR
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.244927.3541
Euro28.765228.8804
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam127
Toplam Ziyaret690265
Site Haritası

ANASAYFA


MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.BAHÇELİ yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi ; ''Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ayak basması elbette tam bağımsızlık meşalesini tutuşturan ilk kıvılcım, vatanın kurtuluşuyla birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş istikametine atılan ilk adımdır. Türklüğün makus talihi 104 yıl evvel Samsun kıyılarından Anadolu’ya dalga dalga uzanacak mücadele ruhuyla değişmiştir....
MHP Aksaray il Başkanı Mustafa Çölkesen yaptığı açıklamada; Milletvekilimiz Ramazan Kaşlı’nın “Milletvekililiği Mazbatasını” Teşkilat Başkanlarımız ve Milletvekili Adaylarımızla Beraber İl Seçim Kurulu Başkanı Gökhan Oflaz Hakimden Teslim Aldık. – Sayın Milletvekilimize Yeni Dönemin Hayırlı ve Uğurlu Olmasını Cenab-ı Allah’tan Diliyorum. Yaşasın Teşkilat. Yaşasın Ülkücü Hareket.
İYİ Parti’nin ikinci sırada seçime giren CHP’li adayı Abbas Ertürk seçim sonuçlarını değerlendirdi. Konuşmasının başında şırnakta şehit olan askerlere rahmet dişeyerek, tüm Türk halkına baş sağlığı diledi. Ali Abas Ertürk konuşması esnasında altılı masa bileşeni partilerin il başkanları ve parti teşkilatlarına, basın mensuplarına, sahada kendisi ile birlikte olan partililere, strateji ekibi, basın mensupları, ailesi ve oy verenlerine teşekkür etti. Ertürk ayrıca seçim sonucuyla üzülmelerine sebep olduğum gençlerimiz ve kadınlarımızdan da özür diliyorum dedi.
MHP Milletvekili,28.Dönem Aksaray Milletvekili adayı Ramazan KAŞLI bir basın açıklaması yayımladı. KAŞLI yayımladığı teşekkür mesajında ''Kıymetli Hemşehrilerim; Bizleri yeniden 28. Dönem milletvekili olarak onurlandıran, dualarını eksik etmeyen büyüklerimize, gençlerimize, Aksaray’ımızın ilçelerinden köylerine destek veren tüm gönüldaşlarımıza, büyük bir gayretle çalışan parti teşkilatlarımıza, dava arkadaşlarımıza çok teşekkürler ediyorum. Bizim; Kaderimiz birdir, kanımız birdir, kararımız birdir, kavlimiz birdir.....''
Yeniden Refah Partisi Aksaray Milletvekili Adayı Dt.K.Serkan ŞİMŞEK, Aksaray’da 14 Mayıs 2023 28.Dönem Milletvekilliği seçimlerinin tamamlanmasının ardından bir teşekkür mesajı yayımladı. Dt.K.Serkan ŞİMŞEK yayımladığı teşekkür mesajında; “Değerli Aksaray’ lı hemşerilerim, mücadele verdiğimiz bu yolda bizlere desteğini esirgemeyen, gönül kapısını açan, samimiyetle kucaklayan, büyüğünden-küçüğüne tüm Aksaray halkına sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyor, bizlere teveccüh gösteren bütün hemşerilerimize teşekkür ediyorum.
AKSARAY'DA SEÇİM NASIL GEÇTİ... Cumhurbaşkanı ve 28. dönem Milletvekili seçimleri için 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen ,Türkiye’de olduğu gibi Aksaray' da da oy kullanma işlemleri sabah 8:00 başlayıp saat:17:00’de son buldu. Aksaray genelinde 295 bin 534 seçmen için 971 sandık kurulurken sandık başına 257 bin 662 seçmen gitti. Kesin olmayan sonuçlara göre Aksaray genelinde geçerli oy pusulalarının toplamı 250 bin 917 olarak belirtildi.
Aksaray’da Tekstil sektörünün çok ileride olduğunu ve yakın zamanda Türkiye’nin tekstil merkezinin Aksaray olacağını belirten ATÜKDER Başkanı Kulak, yaptığı açıklama da; “Aksaray Tekstil Üreticileri ve Konfeksiyoncular Derneği olarak ilimiz Organize Sanayi Bölgemizdeki tekstil fabrikalarımızı sık sık ziyaret ediyor ve firma yetkililerimizle Aksaray’ı Tekstil’de daha ileriye nasıl götürebiliriz konusunda istişarelerde bulunuyoruz.
Millet ittifakının 1.nci sıra adayı Turan Yaldır, Aksaray Havalanı inşaatında yaptığı bir açıklamayla tüm dikkatleri üzerine çekti.Yaldır, Aksaray halkının kabuk tutmuş yarasını, yeniden kanatarak “Aksaray Havaalanında Tüm uçuşlar ipat edilmiştir” diyerek,iktidarı eleiştirirken, kendi havaalanı projesini anlattı. Millet İttifakının en şanslı adaylarından biri olan İYİ parti Aksaray Milletvekili adayı Turan Yaldır“Şu anda Aksaray havaalanındayız , ilimizde meydana gelen yoğun kar yağışı sis, fırtına hortum ve kasırga nedeniyle, Aksaray havaalanında tüm uçuşlar iptal edildi’ diyebilseydim keşke, kötüde olsa,Aksaray Havaalanından bir haber almış olurdunuz. Ama maalesef Aksaraylıya bunu bile çok gördüler” şeklinde konuştu.
Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır ve beraberindeki heyet, Yeşilova Beldesi, Armutlu ve İncesu köylerini ziyaret ederek çiftçiler ve üreticileri dinledi. 14 Mayıs Genel seçimleri öncesi yoğun bir şekilde seçim çalışmalarına devam eden Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır, seçim maratonuna yoğunlaştırılmış programlar ile devam ediyor. Ziyaret ettiği belde ve köylerde yoğun ilgi ve teveccüh ile karşılanan Yaldır'ı karşısında gören çiftçi ve üreticiler yaşadıkları zorlukları anlatıyor.
İYİ Parti Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, kendisne gösterilen ilgiye, “Saratlı, ne güzelsin, sen böyle ne güzelsin, ne muhteşemsin, harikasın Saratlı” sözleriyle teşekkür etti. Programın hemen başında Saratlılı bir çocuk, baharın temsili olarak, Ali Abbas Ertürk’e marteniçka bilekliği hediye ederek “Ali Abi sen bizim umudumuzsun” dedi. “Bu marteniçka 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çankaya yolculuğunun müjdesi”
Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılında Aksaray’da dünyanın en büyük bayrağı Ihlara Vadisi’nde açıldı. “Bir hikâyede sen yaz” mottosu ile eğitim gören 2023 öğrenci eni 45, boyu 67.5 kilosu ise 600 kilogram ağırlığında olan dünyanın en büyük Türk bayrağını açmanın gururunu yaşadı.2023 öğrencinin katıldığı programa daire müdürleri ve vatandaşlarda eşlik etti. Drone ile havadan görüntülenen etkinlikle kartpostallık görüntüler oluşurken, bayrak açımının ardından öğrenciler ve protokol Ihlara Vadisi’nde yürüyüş gerçekleştirdi.
Mansur YAVAŞ ‘Patates ve soğanı birer birer alır hale geldik’ dedi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ, Aksaray15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda Aksaray’lıları Bozkurt selamıyla selamlayarak seslendi. Aksaray15 Temmuz Milli İrade Meydanında seçimlere sayılı günler kala binlerce kişiye hitap eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ, 14 Mayısta yapılacak seçimlere değinerek, seçime neden gidilir iktidarı değiştirmek için.
İYİ Parti 28. Dönem Aksaray Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk, CHP İl Başkanı olduğu dönemden bu yana Aksaray’ı karış karış gezmeye ve vatandaşların isteklerini dinlemeye devam ediyor. Gülağaç İlçesi, Gülpınar, Sofular ve Demirci Kasabasında vatandaşları ziyaret eden Ali Abbas Ertürk, gittiği her yerde ilgiyle karşılandı. Vatandaşlar Ali Abbas Ertürk ile fotoğraf çektirmek için yarışırken, Ertürk ve beraberindeki heyet ziyaretler kapsamında DEVA Partisi Gülağaç İlçe Başkanı’nın yeğeninin düğün merasimlerine katıldı ve hemen ardından Saadet Partisi Gülağaç İlçe Başkanlığını ziyaret etti
14 Mayıs seçimlerine yoğun bir tempoyla hazırlanan, sürekli sahada halkın nabzını tutarak, vaatlerini anlatan Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır, Aksaray Organize Sanayide ziyaret ettiği fabrikalarda çalışanlarla bir araya geldi. Burada yaptığı açıklamalarda Yaldır, AK Parti milletvekillerinin sınıfta kaldığını ifade ederek, Aksaray'da bedavadan milletvekili seçilme dönemini sonlandırmak istediklerini söyledi.
14 Mayıs seçimlerine yoğun bir tempoyla hazırlanan, sürekli sahada halkın nabzını tutarak, vaatlerini anlatan Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır, Aksaray Organize Sanayide ziyaret ettiği fabrikalarda çalışanlarla bir araya geldi. Burada yaptığı açıklamalarda Yaldır, AK Parti milletvekillerinin sınıfta kaldığını ifade ederek, Aksaray'da bedavadan milletvekili seçilme dönemini sonlandırmak istediklerini söyledi.
Balcı sakinleri kendi aralarında topladıkları 602 imza ile yetkili mercilere başvurmak suretiyle Köy olmak istediklerini belirttiler 22 Temmuz 2018 tarihinde Balcı Köyünde yapılan Referandum neticesinde Ortaköy´e Mahalle olarak bağlanma kararı çıkmıştı.Ortaköy Belediye Meclisinin 07 Ağustos 2018 tarihinde yaptığı tarihi toplantıda da Balcı Köyünün Ortaköy İlçesinin Mahallesi olması kabul edildi.
Asgari Ücretli Çalışanların Umudu Sizlersiniz. Gerçekleşen ziyarette Yaldır ile yatırımcı ve işçiler arasında samimi diyaloglar yaşandı. Yaldır'ı karşısında gören tekstil çalışanları, bu ziyaretten büyük bir mutluluk duyduklarını dile getirerek, "Bizim umudumuz sizlersiniz. Evet asgari ücrete zam geliyor ama biz zam gelmesinden yana değiliz. Yeter ki alım gücümüz olsun yoksa rakamların büyük olması asgari ücrete pek yaramıyor. Asgari ücrete ne zaman zam gelse iğneden ipliğe her şeye zam geldiğini biliyoruz. Asgari ücretli çalışanların umudu sizlersiniz" derken, destek sözü de verdiler.
Her esnafla tek tek görüşen, hal ve hatırlarını soran, sorunlarını hakkında istişarelerde bulunan Ali Abbas Ertürk, esnafları kaderine terk etmeyeceklerini söyledi. İktidarın esnafların sesini duymadığını anlatan Ertürk, “Biz her zaman esnaflarımızın yanında olacağız. Esnafımızın sorunlarını biliyoruz. 14 Mayıs’ta sandıkta bize yetki verirseniz, siz fedakâr esnaf kardeşlerimiz için yeni destek mekanizmaları geliştireceğiz. Söz veriyoruz; 14 Mayıs’tan sonra ülkemize de Aksaray’ımıza da bahar gelecek ve bu bahar milletimizin baharı olacak” şeklinde konuştu.
 3  ...
Üyelik Girişi
EMLAK-OTOMOBİL

 Emlak Danışmanlığı Sertifikası
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ
BİLGİ DENİZİ
 BİLGİ DENİZİ
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
 mobilya/efemproje
PLANOTEK MÜH
 planotek
ŞAHİNSAN MÜHENDİSLİK
 şahinsan mühendislik
AKSARAYHABER.NET
Sizin Sesiniz Sizin Siteniz
Takvim
eFeMPROJE