eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ...HİBE PROJELERİ MERKEZİ...GİRİŞİMCİLİK...KOSGEB-KOBİ..GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI...TÜBİTAK...KIRSAL KALKINMA PROJELERİ (KKYDP)...IPARD DESTEKLERİ...TARIM...HAYVANCILIK...SANAYİ...KIRSAL TURİZM...PROJE YAZILIM...EĞİTİM...AB DESTEKLERİ...AB HİBELERİ...AKSARAY
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/eFeMPROJE
  • Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar....
  • Tek başına bile çalışsan, sanki birileri gözlüyormuş gibi çalışacaksın...
  • Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar....
  • Çalışmayı sevenler, işlerini yapmak için daima vakit bulurlar....
  • Uğraş,didin,düşün,ara,bul,koş,atıl,bağır; durmak zamanı değil, çalışmak zamanıdır...
  • Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır;bırakması kolay,yeniden başlaması zor bir alışkanlık...
  • Çalışma , doğanın anasıdır ; mutlak bir dinlenme ölüm demektir...
  • Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı, olmak şarttır...
  • Çalışacağım, kendimi hazırlayacağım ve bir gün şans kapımı çalacak...
  • Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve hürriyettir...
  • İçinde çalışma olmayan hayat suçtur. İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir...
  • Asla umutsuzluğa düşmeyin; ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin...
  • eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ www.efemproje.com
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir...
  • ”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)
METİN KURT
PROJECT SPECIALIST
İLETİŞİM

 efemproje iletişim

 efemproje@efemproje.com
-0541 867 6336
-0541 867 6308

KOSGEB
 KOSGEB DESTEKLERİ eFeMPROJE
DIŞ TİC.DESTEKLERİ
 DIŞ TİCARET DESTEKLERİ eFeMPROJE
MALİYE BAKANLIĞI
 MALİYE BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
ORMAN SU İŞLERİ BAK.
 ORMAN VE İŞLERİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
TARIM KREDİ KOOP.
 TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOP.DESTEKLERİ
TÜBİTAK
 TÜBİTAK DESTEKLERİ eFeMPROJE
GIDA TARIM HAYVANCILIK
 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
ULUSLARARASI FONLAR
 ULUSLARARASI KURULUŞLARA AİT FONLAR
TOBB DESTEKLERİ
 TOBB DESTEKLERİ
ENERJİ DESTEKLERİ
 ENERJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
 BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
YERLİ-YABANCI VAKIF FONLARI
 YERLİ VE YABANCI VAKIFLARA AİT FONLAR
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar21.441521.5274
Euro22.942023.0340
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam308
Toplam Ziyaret676807
Site Haritası

ANASAYFA


Sultanhanı’lı Hemşerilerimizin Kalplerindeki Yerimizi Biliyoruz Sözümüz Söz Millet İttifakı Milletvekili adayları belli olduktan sonra, Aksaray'a sadece seçimden seçime gelen iktidar milletvekillerinin ve vekil adaylarının uykusu kaçtı, feleği şaştı. Millet İttifakı Milletvekili adayları Turan Yaldır, Ali Abbas Ertürk, Naciye Akkuş Türk ve Gürsel Keskin seçim çalışmaları kapsamında Sultanhanı ilçesine çıkarma yaptılar.
Naciye Akkuş Türk'ten Altınsoy’a sert cevap: Millet İttifakı adaylarının Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve kendi partilerinin genel başkanları ile billboardlarda fotoğraflarının olmamasını eleştiren AK Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Altınsoy’a cevap İyi Parti 3. Sıra Milletvekili Adayı Naciye Akkuş Türk’ten geldi. Akkuş Türk, Altınsoy’a, “Aksaray’da her yere gitmediğiniz için görmemişsinizdir. Aksaray’ı iyi gezerseniz görürsünüz.” dedi.
Turizm Haftası nedeni ile Aksaraylı Turizmcileri HATIRLAMADIĞINIZ için TEŞEKKÜRLER EMİTT Fuarına katılan ve şehrimizi en iyi şekilde tanıtanlara, bu tanıtımda bir tane bile Turizm İşletmesini ve Turizmciyi çağırmayıp Siyasileri ve STK Başkanlarını ağırlayanlara TEŞEKKÜR EDERİZ Her seçim döneminde Aksaray’ı Turizm şehri yapacağız, Nevşehir’den ne eksiğimiz var deyip Master planları ile övünen bir daha ki seçime kadar Turizmi ağzına dahi almayanlara da TEŞEKKÜR EDERİZ
BAŞKAN DİNÇER’DEN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA BAYRAMI MESAJI: Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün özel bir gün olduğunu belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer,1 Mayıs’ın alın terinin gerçek sahiplerinin günü olduğunu belirtti.
TKDK Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) kapsamındaki mali yardımların Kırsal Kalkınma Bileşeni için ayrılan IPARD fonlarını kullandırmak üzere 2007 yılında kurulmuş olup 42 ilde kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi faaliyetlerine devam etmektedir. Bakanlığımızın girişimleri ile 2023 yılı içerisinde uygulanmaya başlanacak olan IPARD III programı ile birlikte, program kapsamının ülke geneline yaygınlaştırılması ve 39 ilimizde TKDK temsilciliklerinin açılması öngörülmüş ve Kayseri TKDK desteklerinden yararlanacak iller arasına alınmıştır.
Millet İttifakı Milletvekili Adayları Turan Yaldır, Ali Abbas Ertürk, Naciye Akkuş Türk ve Gürsel Keskin, seçim çalışmaları kapsamında Yenikent ve Eşmekaya beldelerini ziyaret etti. İttifak adayları, "Millet İttifakı tarım politikaları, projeleri ile birlikte üreticimiz ve çiftçimiz artık 'ürünüm para ediyor mu etmiyor mu, bu sene ne eksik' diye düşünmeyecek. Millet İttifakı'nın tarım politikası ülkemizi ve Aksaray'ı kalkındıracak" dedi.
Seçim çalışmaları kapsamında Aksaray'da ziyaretlerde bulunmaya devam eden Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır, yapımı yılan hikayesine dönen Aksaray-Ortaköy ilçesi Kırşehir yolu üzerinde açıklamalarda bulunarak, "20 yıldır yol yapmakla övünen iktidar, Aksaray Ortaköy yolunu bir türlü yapamadı" dedi. 
Millet ittifakı 2. Sıra milletvekili adayı Ali Abbas Ertürk seçim gezileri kapsamında gittiği Bogazköy’de, Boğazköylü bir vatandaşın ‘’ biz size oy vermek istiyoruz lakin bir pkk yandaşlığı sözü aldı başını gitti biz öyle olmadığını anlayabiliyoruz, birde bu işin aslını siz bize anlatın’’ diye bir soru sordu. Milletvekili Adayı Ertürk ise sorulan soruya ‘’dağarcığımız çok dar olduğu için konuştuğumuz bu, milletin milli ve dini duygullarını sömürerek oy toplamaya çalışıyoruz. Ben bir siyasetçinin ötesinde sade bir vtandaş olarak Cenabı Allah’la olan kulluk ilişkimi, ibadetimi ve bu vatana olan bağlılığımı hiç kimseye sorgulatmam.
Millet ittifakı Milletvekili adayı Ali Abbas Ertürk ve millet ittifakı adayları köy, kasaba demeden gezmeye devam ediyor. Eski yeni tüm millet ittifakı teşkilatları dün Sarıyahşi, Boğazköy’ü ziyaret ettiler. Gittikleri yerlerde kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılanan adaylar bölgenin tüm esnaflarını tek tek gezerek sorunlarını dinlediler. Kahvehanelerde vatandaşlarla sohbet eden adaylardan Millet ittifakı 2. Sıra adayı Ali Abbas Ertürk vatandaşlara neden kendilerine oy vermeleri gerektiğini şu cümlelerle anlattı;
4 Mayıs’ta yapılacak olan Genel Seçimler için seçim çalışmalarını hızlandıran Millet ittifakı Milletvekili adayı Ali Abbas Ertürk ziyaretlerine devam ediyor. Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk CHP İl Başkanlığı döneminde de yaptığı gibi esnafın sorunları ile yakından ilgileniyor. Dün tüm gün Millet ittifakı Milletvekili adayları ve Millet ittifakı parti teşkilatları, Milletvekili Ertürk ile birlikte yeni sanayi esnafını ziyaret ederek esnafın şikayetleri ve isteklerini dinledi.
PEKİ İŞ KAZALARI KİMİN İŞİ? Yaptığı işte ehil olmayan ,mesleki yetkinliği olmayan, İşin başında geçim derdine düşen, işine kendini veremeyen çalışanların mı? Maliyet hesabı yapan, önlem alındığını düşünen, vergi SSK, çek, senet ödemelerini takip etmeye çalışan, dar boğaza düşen işverenin mi?
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin 103. açılış yıl dönümü coşkuyla kutlandı. Aksaray Merkez Kılıçaslan İlköğretim Okulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkulu bir şekilde kutlandı.
Güzelyurt İlçesi çarşısında Millet İttifakı adaylarını gören vatandaşlar “Halimizi görün. Buraya uğrayan, halimizi-hatrımızı soran yok. Çamur içindeyiz. En çok yatırım yapılması gereken ilçelerin başında Güzelyurt geliyor ama biz henüz bir yatırım görmedik. Değişim şart ve inanıyoruz ki olacak” diyerek, Ali Abbas Ertürk ve Millet İttifakı adaylarına başarılar dilediklerini dile getirdiler.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Aksaray Belediyesi hizmet binasında Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i ziyaret etti. Aksaray’a düzenlemiş olduğu ziyarette ilk olarak Aksaray Belediyesi’ne bağlı sosyal tesislerde gençlerle buluşan Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, gençlere Türkiye gündemindeki konulara ilişkin bilgiler verdi.
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 23 Nisan Ulusan Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile başkanlık koltuğuna 4. Sınıf öğrencisi Kerem Ölçü’yü oturttu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarında geleneksel hale gelen, çocukların temsili olarak yönetici koltuğuna oturmaları töreninde Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, makamını bir süreliğine Cumhuriyet İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Kerem Ölçü’ye teslim etti.
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ramazan bayramı nedeniyle belediye personellerinin bayramını kutladı. İlk olarak Destek Hizmetleri kademe bölümünde belediye personeli ile buluşan Başkan Dinçer, daha sonra belediye hizmet binasında personellerin Ramazan Bayramını tebrik etti. Başkan Dinçer, “Biz mesai arkadaşlarımızla birlikte güçlü bir aileyiz. Hep birlikte Aksaray’ımız için kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” mesajı verdi.
 3  ...
Üyelik Girişi
EMLAK-OTOMOBİL

 Emlak Danışmanlığı Sertifikası
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
 mobilya/efemproje
PLANOTEK MÜH
 planotek
ŞAHİNSAN MÜHENDİSLİK
 şahinsan mühendislik
AKSARAYHABER.NET
Sizin Sesiniz Sizin Siteniz
Takvim
eFeMPROJE