eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ...HİBE PROJELERİ MERKEZİ...GİRİŞİMCİLİK...KOSGEB-KOBİ..GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI...TÜBİTAK...KIRSAL KALKINMA PROJELERİ (KKYDP)...IPARD DESTEKLERİ...TARIM...HAYVANCILIK...SANAYİ...KIRSAL TURİZM...PROJE YAZILIM...EĞİTİM...AB DESTEKLERİ...AB HİBELERİ...AKSARAY
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/eFeMPROJE
  • Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar....
  • Tek başına bile çalışsan, sanki birileri gözlüyormuş gibi çalışacaksın...
  • Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar....
  • Çalışmayı sevenler, işlerini yapmak için daima vakit bulurlar....
  • Uğraş,didin,düşün,ara,bul,koş,atıl,bağır; durmak zamanı değil, çalışmak zamanıdır...
  • Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır;bırakması kolay,yeniden başlaması zor bir alışkanlık...
  • Çalışma , doğanın anasıdır ; mutlak bir dinlenme ölüm demektir...
  • Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı, olmak şarttır...
  • Çalışacağım, kendimi hazırlayacağım ve bir gün şans kapımı çalacak...
  • Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve hürriyettir...
  • İçinde çalışma olmayan hayat suçtur. İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir...
  • Asla umutsuzluğa düşmeyin; ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin...
  • eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ www.efemproje.com
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir...
  • ”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)
METİN KURT
PROJECT SPECIALIST
İLETİŞİM

 efemproje iletişim

 efemproje@efemproje.com
-0541 867 6336
-0541 867 6308

KOSGEB
 KOSGEB DESTEKLERİ eFeMPROJE
DIŞ TİC.DESTEKLERİ
 DIŞ TİCARET DESTEKLERİ eFeMPROJE
MALİYE BAKANLIĞI
 MALİYE BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
ORMAN SU İŞLERİ BAK.
 ORMAN VE İŞLERİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
TARIM KREDİ KOOP.
 TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOP.DESTEKLERİ
TÜBİTAK
 TÜBİTAK DESTEKLERİ eFeMPROJE
GIDA TARIM HAYVANCILIK
 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
ULUSLARARASI FONLAR
 ULUSLARARASI KURULUŞLARA AİT FONLAR
TOBB DESTEKLERİ
 TOBB DESTEKLERİ
ENERJİ DESTEKLERİ
 ENERJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
 BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
YERLİ-YABANCI VAKIF FONLARI
 YERLİ VE YABANCI VAKIFLARA AİT FONLAR
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar26.983127.0912
Euro28.737028.8522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam86
Toplam Ziyaret689655
Site Haritası

ANASAYFA


BAHÇELİ,“Devlet ve Milletiyle, Hep Birlikte ve Her Şeyden Önce Türkiye” kararlılığıyla her türlü gailenin, her türlü garabetin, çözümü gayrimümkün gibi duran her türlü gayrimuayyen meselenin üstesinden gelecek cesaret, hamiyet, dirayet ve metanet milletimizde çok şükür ziyadesiyle vardır ve ortadadır. Milletin sözü üstüne söz, iradesi üstünde bir irade olamayacaktır. Zira egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Türk milleti 14 Mayıs’ta da, 28 Mayıs’ta da dosta güven, düşmana korku salmıştır.
AK Parti Aksaray il teşkilatı, Merkez Köy muhtarları ile bir araya gelerek, istek ve talepleri dinledi. Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, İl Genel Sekreteri Yüksel Çelik, İGM üyeleri, Merkez Köy muhtarları ile köylerin genel durumu hakkında istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Kendi İşyerini kurmak isteyen gençler, Mesleki yeterliliğini kanıtlamak isteyenler. Yeni iş arayanlar. Mesleki yeterlilik eğitim sertifikanızı mutlaka alın ve cv inize dahil edin. Tarım ve Hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren çiftçiler Banka Kredilerinden faydalanmak istiyorsanız bu sizin için bir fırsat olabilir. Eğitimlerinizi alın, e-devlet onaylı Üniversite Sertifikanızla işiniz tam olsun.
TBMM 28. Yasama Döneminin İlk Soru Önergesi Turan YALDIR’dan. Adeta kaderine terkedilen Aksaray - Ulukışla Demiryolu Projesi ve Aksaray - Ortaköy Duble Yol Projesi ile ilgili İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan YALDIR gençliğinin verdiği hız ve heyecan ile yeni dönemin ilk soru önergelerini verdi. YALDIR, kara tren 20 yıldır gecikmesine gecikti de artık bir an önce Aksaraylı demiryoluna kavuşşun ve inşallah nakaratın diğer yarısındaki “Belki de hiç gelmez” cümlesi gerçek olmasın diye hızlı davranarak bu konuya verdiği önemi gösteriyor ve Aksaray’a o 20 yılı aşkın süredir rötar yapan treni getirmeden duracak gibi gözükmüyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın başkanlığında Beştepe'de yaplan ilk toplantısı sona erdi. 4 saati aşan bir toplantı ardından kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN "Millete Sesleniş" konuşması yaparak şu ifadelere yer verdi; "Bu seçimlerde bizimle ve ittifakımızla birlikte tüm Türkiye kazanmıştır. Siyasi tercihi ne olursa olsun 85 milyonun her bir ferdi kazanmıştır. Kriz heveslileri, terör baronları dışında seçimlerin kaybedeni yoktur" dedi.
68 Aksaray Belediyesporun Kupasının Çalındığı Haberi Tüm Türkiye'de yankı bulmuştu. Bu olayın aslı sonradan anlaşıldı.68 Aksaray Belediyespor taraftarı ve aynı zamanda fanatik Galatasaraylı genç kardeşimiz Muhammed Eren YILMAZ, Aksaraysporun oynadığı bir maçta kalp krizi geçirerek vefat etmiş ve tüm Aksaray halkını derinden üzmüştü. Kupa Çalındı şakası Muhammed Eren YILMAZ kardeşimizin unutulmaması ve Galatasaraya bir dostluk maçı çağrısı olarak Aksaray Belediyesi hesabından yayınlandı...
Aksarayspor’un, Şampiyonluk kupası çalındı Aksaray Belediyespor Türkiye 3.ligi 3.Grupta şampiyon olarak 2.lige yükselmişti. Aksaray Belediyesporun şampiyon olması ile birlikte şampiyonluk kupası Aksaray’â getirilerek 21 Mayıs 2023 Pazar günü 15 Temmuz Milli İrade Meydanında yapılan organizasyonla Aksaray Belediyespor’a verilmişti.
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, TOBB 79. Genel Kurulunda 180 Ticaret ve Sanayi Odasının yer aldığı 30 kişilik Konseyde Başkan Yardımcısı oldu. TOBB üst kurullarında büyük görev alan ATSO Başkanı Koçaş, yaptığı açıklama da; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 79. Genel kurulumuzda delegelerimizin takdiri ile 180 Ticaret ve Sanayi Odasının yer aldığı konseyde şahsım başkan yardımcısı seçilmiştir.
2023 yılı içerisinde uygulanmaya başlanacak olan IPARD III programı ile birlikte, program kapsamının ülke geneline yaygınlaştırılması ve 39 ilirnizde TKDK temsilciliklerinin açılması öngörülmektedir. Bu itibarla TKDK temsilciliklerince kullanılmak üzere, valilik bünyesindeki kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet binalarında görünürlük,ve ulaşılabilirliği yüksek, proje dosyalannın da sığabileceği genişlikte en az iki odadan müteşekkil yer belirlenmesi hususunda...
Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Aksaray sokak ve caddelerini renklendiren gül ve süs bitkileri çiçek açtı. Aksaray Belediyesince şehrin muhtelif alanlarına dikilen güllerin açması ile şehre renk geldi. Vatandaşlar, rengârenk açan güllerin huzur verdiğini söyledi. Belediye ekiplerinin Makas Kent Park’a ve çevresine diktiği gül ve süs bitkileri, yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiçek açtı. Çeşitli renklerde açılan güller, Makas Kent Park başta olmak üzere Aşık Molla Caddesi, Atatürk Bulvarı gibi şehrin ana arterlerini renklendirdi.
AKSARAY SEÇİM SONRASI ‘YANGIN YERİ’ Son günlerde yapılan seçimler sonrası Millet İttifakındaki ayrışmalar gün yüzüne çıkmaya başladı… 14 Mayıs 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinden sonra CHP kanadından gelen serzenişler İYİ Parti Teşkilatlarında panik havası yarattı. Yapılan söylemler her geçen gün sertleşerek suçlu aranmaya başlandı… Aksaray İYİ Parti İl Başkanının yeteri kadar seçimlerde çaba ve gayret göstermediği, yanlış yönlendirmeler ve saha çalışmalarında Millet İttifakına değil de kendi partisine çalışıyormuş izlenimi verdiği dillendirilmekte.
Türk milleti sinesinden fatihler çıkaran, bunun yanı sıra fetih şuurunu canlı tutan dünya üzerindeki nadir milletlerden birisidir. Bu beşeri cevher ve servet gerçeği tarihin akışını değiştirme kabiliyet ve karakterine zamanlar üstü bir vasıfla sahiptir. Fetih mührüyle varlığı zırha bürünen İstanbul, Türk-İslam medeniyetinin incisi, itibarı, ebedi iftiharıdır.
Türkiye'nin kader seçiminde Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ı bir kez daha rekor oyla destekleyen ve Türkiye Yüzyılı'nın ışığını aydınlatan Salihler şehri Aksaray'ımızın yiğit insanlarına gece gündüz demeden sesimizi duyuran, ilimizin değerli yerel ve ulusal basın mensuplarına Cumhurbaşkanımız, şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim. Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlayan Türkiye Yüzyılı'nı yine sizlerle yazacağız. Yine sizlerle başaracağız '' dedi.
Devlet BAHÇELİ ; ''MİLLİ İRADEYE HERKES SAYGI DUYMALIDIR''...Recep Tayyip ERDOĞAN ;''İKİ BAYRAM ARASI DEMOKRASİ BAYRAMI''...Kemal KILIÇDAROĞLU ;''"Yürüyüşümüz sürüyor buradayız"....Meral AKŞENER ;'' "Bizim için sonuç esastır. Yarın ilk gündür" İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, düzenlediği basın toplantısıyla seçim sonuçlarını değerlendirdi. Akşener, "Bizim için sonuç esastır. Yarın ilk gündür" dedi.
Aksaray Belediyesi'nin geçen yıl başlattığı ve atıl arazilerin üretime kazandırıldığı 500 dekarlık tarım alanında arpa üretimi yapılmıştı. Belediyeye ait tarım arazilerinden üretilen 75 ton arpa, buğday ile değiştirildi. Elde edilen buğdaylar fabrika ortamında una dönüştürülmüştü. Üreten belediyecilik anlayışı ve sosyal belediyeciliğin buluşturulduğu proje ile ihtiyaç sahibi 700 ailenin bir yıllık un ihtiyacı karşılanmış oldu.
MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, 2. Tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik temaslarını kent merkezinde sürdürdü. Kaşlı, ziyaretlerde kendilerine eşlik eden Cumhur İttifakı paydaşlarından Ak Parti Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Aksaray Belediye Başkanımız Evren Dinçer, Ak Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk ve Yeniden Refah Partisi Aksaray İl Başkanı Kazım Serkan Şimşek’e de teşekkür etti.
Kapadokya Bölgesi’nin giriş kapısı olan Aksaray’da ilk müzecilik faaliyetleri 1969 yılında şehir merkezinde bulunan tarihi Zinciriye Medresesi’nde başlamıştır. 2006 yılında şimdiki yerine taşınan Aksaray Müzesi 2014 yılında gerçekleştirilen teşhir-tanzim çalışmaları kapsamında yenilenerek kronolojik teşhir düzeniyle tekrar ziyarete açılmıştır. 10 bin 200 metrekare açık alan ve 2 bin 400 metrekarelik kapalı alana sahip olan müze binası Anadolu Selçuklu kümbetlerinden ve Aksaray'da bulunan peribacalarından esinlenerek eklektik sanat anlayışıyla planlanmış olup üç katlıdır.
Sürdürülebilir Turizm Sertifikası, turizm faaliyetlerinin çevre, ekonomi ve sosyal boyutlarına dikkat ederek sürdürülebilirlik ilkelerine uygun olarak yürütülmesini sağlamak için oluşturulmuş bir belgelendirme sistemidir. Aksaray'ın ilk sürdürülebilir turizm belgesi Alan Nenessa Otel firması Adına açıklama yapan Ali Temel "Aksaray'ın ilk sürdürülebilir turizm belgesi alan işletmesi olmaktan gurur duyuyoruz" diyerek duyurdu
 2  ...
Üyelik Girişi
EMLAK-OTOMOBİL

 Emlak Danışmanlığı Sertifikası
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ
BİLGİ DENİZİ
 BİLGİ DENİZİ
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
 mobilya/efemproje
PLANOTEK MÜH
 planotek
ŞAHİNSAN MÜHENDİSLİK
 şahinsan mühendislik
AKSARAYHABER.NET
Sizin Sesiniz Sizin Siteniz
Takvim
eFeMPROJE