eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ...HİBE PROJELERİ MERKEZİ...GİRİŞİMCİLİK...KOSGEB-KOBİ..GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI...TÜBİTAK...KIRSAL KALKINMA PROJELERİ (KKYDP)...IPARD DESTEKLERİ...TARIM...HAYVANCILIK...SANAYİ...KIRSAL TURİZM...PROJE YAZILIM...EĞİTİM...AB DESTEKLERİ...AB HİBELERİ...AKSARAY
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/eFeMPROJE
  • Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar....
  • Tek başına bile çalışsan, sanki birileri gözlüyormuş gibi çalışacaksın...
  • Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar....
  • Çalışmayı sevenler, işlerini yapmak için daima vakit bulurlar....
  • Uğraş,didin,düşün,ara,bul,koş,atıl,bağır; durmak zamanı değil, çalışmak zamanıdır...
  • Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır;bırakması kolay,yeniden başlaması zor bir alışkanlık...
  • Çalışma , doğanın anasıdır ; mutlak bir dinlenme ölüm demektir...
  • Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı, olmak şarttır...
  • Çalışacağım, kendimi hazırlayacağım ve bir gün şans kapımı çalacak...
  • Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve hürriyettir...
  • İçinde çalışma olmayan hayat suçtur. İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir...
  • Asla umutsuzluğa düşmeyin; ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin...
  • eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ www.efemproje.com
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir...
  • ”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)
METİN KURT
PROJECT SPECIALIST
İLETİŞİM

 efemproje iletişim

 efemproje@efemproje.com
-0541 867 6336
-0541 867 6308

KOSGEB
 KOSGEB DESTEKLERİ eFeMPROJE
DIŞ TİC.DESTEKLERİ
 DIŞ TİCARET DESTEKLERİ eFeMPROJE
MALİYE BAKANLIĞI
 MALİYE BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
ORMAN SU İŞLERİ BAK.
 ORMAN VE İŞLERİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
TARIM KREDİ KOOP.
 TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOP.DESTEKLERİ
TÜBİTAK
 TÜBİTAK DESTEKLERİ eFeMPROJE
GIDA TARIM HAYVANCILIK
 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
ULUSLARARASI FONLAR
 ULUSLARARASI KURULUŞLARA AİT FONLAR
TOBB DESTEKLERİ
 TOBB DESTEKLERİ
ENERJİ DESTEKLERİ
 ENERJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
 BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
YERLİ-YABANCI VAKIF FONLARI
 YERLİ VE YABANCI VAKIFLARA AİT FONLAR
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam109
Toplam Ziyaret756120
Site Haritası

ANASAYFA


Gerçekleştirdiği altyapı yatırımlarıyla iz bırakan yatırımlara imza atan Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yapılan çalışmalar hakkında şu görüşlere yer verdi. “Şehrimizin planlı ve düzenli büyümesi için altyapı olmadan üstyapı olmaz düşüncesiyle yola çıktık. Göreve geldiğimiz günden bu yana Aksaray’ın uzun yıllar altyapı ihtiyacını karşılayacak çalışmalara imza atarak şehrimizi gelecek yıllara daha düzenli ve planlı büyümesine olanak sağladık” dedi.
Aksaray Belediye Başkanı Evren DİNÇER Aksaray geleceği, Halkının can ve Mal Güvenliğini düşünerek Ömrünü Tamamlayan ya da dayanıklılığını yitiren ne kadar bina varsa Kentsel Dönüşüm Kapsamında hepsini yıkıyor. Aksaray'da tespit edilen bu şekilde ne kadar bina varsa hepsi kontrollü bir şekilde yıkılıyor. Şu ana kadar hiçbir Başkanın cesaret edemediği, oy kaybı yaşarım korkusuyla yapamadığı bu projeyi Genç Başkan Evren DİNÇER Gerçekleştiriyor. Aksaray'da Yapılamaz denen ne varsa hepsine talip olan genç başkan gece-gündüz demeden çalışıyor.
Vatanına hizmet ederken görevi başında şehit düşen Mehmetçiklerin anısını yaşatmak için Aksaray Belediyesi Tarafından hayata geçirilen 'ŞEHİTLİK MÜZESİ ' Projesi tamamlandı ve açılışının yapılması bekleniyor. Dünyaca ünlü Dar-ı Ervah Kabristanlığının içerisinde bulunan şehitlik müzesinde 15 Temmuz Koridoru, sinevizyon odası ve şehitler koridoru yer alıyor.Aksaray Belediye Başkanı DİNÇER Proje hakkında şunları belirtti ;'' Şehitlerimizin hatırasına her daim sahip çıkabilmenin onları hatırlamak ile mümkün olacağı düşüncesi yola çıkılarak,toplum hafızasının sürekli canlı tutulabilmesi için bu projeyi oluşturduk '' ifadelerine yer verdi.
Yaz tatilinin gelip okulların kapanmasıyla birlikte minik gençlerimize spor yapma ve öğrenme imkanı doğdu. Aksaray Belediyesinin adeta gelenek haline YAZ OKULLARI bu yılda hizmet vermeye başladı. Büyük ilgi gören Yaz Spor Okullarına şimdiden 800'ün üzerinde katılım sağlandı. 8-13 yaş aralığındaki çocuklar spor yaparak bedensel ve zihinsel gelişimin yanında sosyalleşme olarak da ortam bulabiliyor.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener' e 81 il Başkanından Tam destek geldi. İl Başkanları destek açıklamasını yayınladıkları bir bildiri ile kamuoyu ile paylaştı.Bildiride ;'' Kuruluşundan bu güne değin, yüce Türk Milletinin umudu olan İYİ Parti Lideri,Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER, parti içi demokrasi anlayışının en güzel örneği olarak,genel seçim sonrası,24 Haziran 2023 tarihinde 3. Olağan Kongresini yapmaya karar vermiştir....''
İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan YALDIR, İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER’i İYİ Parti Genel Merkezindeki makamında ziyaret etti. YALDIR, yaklaşık 1 saat süren ziyareti sosyal medya hesabından ”Genel Başkanımız Sayın Meral AKSENER'i ziyaret ederek kendilerine Aksaray'ımızın dünyaca üne sahip Yöresel Taşpınar Halısını takdim ettim. Aksaray ve TBMM'deki çalışmalarımız hakkında bilgilendirdim. Genel Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ediyorum.” ifadeleriyle duyurdu.
Aksaray tarımı için gelecek yüzyıla damga vuracak Tarımsal Sulama projesi başta olmak üzere birçok projeyi,sorunu ve konuyu gerek Tarım Komisyonunda gerekse Meclis gündeminde sık sık dile getirip üreticilerimizin haklarını savunacağım.” ifadelerini kullandı. YALDIR, seçim çalışmaları esnasında sık sık Aksaray’ın başta tarım ve hayvancılık ile ilgili sorunları ve ihtiyaçlarından bahsetmiş, bu hususta TBMM’de Aksaray’ın sesi olacağını dile getirmişti.
Toplumumuzun huzur ve güvenliğinin, emniyet ve asayiş ile kamu düzeninin sağlanmasında büyük bir özveri ile görev yapan Türk Jandarma Teşkilatı ülkemizde yürütülen kolluk kuvveti hizmetlerinin ayrılmaz yegane parçasıdır. Ülke topraklarımızın genelinde hemen hemen her köşesinde bir karakolu bulunan, fedakârlık ve feragat örneği bir kanun ordusu olarak görev yapmakta olan Jandarma Teşkilatı huzur ve asayişi sağlamada canla başla çalışarak, Türk Milletinin sevgisine ve güvenine mazhar olmuştur.
BAHÇELİ,“Devlet ve Milletiyle, Hep Birlikte ve Her Şeyden Önce Türkiye” kararlılığıyla her türlü gailenin, her türlü garabetin, çözümü gayrimümkün gibi duran her türlü gayrimuayyen meselenin üstesinden gelecek cesaret, hamiyet, dirayet ve metanet milletimizde çok şükür ziyadesiyle vardır ve ortadadır. Milletin sözü üstüne söz, iradesi üstünde bir irade olamayacaktır. Zira egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Türk milleti 14 Mayıs’ta da, 28 Mayıs’ta da dosta güven, düşmana korku salmıştır.
AK Parti Aksaray il teşkilatı, Merkez Köy muhtarları ile bir araya gelerek, istek ve talepleri dinledi. Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, İl Genel Sekreteri Yüksel Çelik, İGM üyeleri, Merkez Köy muhtarları ile köylerin genel durumu hakkında istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Kendi İşyerini kurmak isteyen gençler, Mesleki yeterliliğini kanıtlamak isteyenler. Yeni iş arayanlar. Mesleki yeterlilik eğitim sertifikanızı mutlaka alın ve cv inize dahil edin. Tarım ve Hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren çiftçiler Banka Kredilerinden faydalanmak istiyorsanız bu sizin için bir fırsat olabilir. Eğitimlerinizi alın, e-devlet onaylı Üniversite Sertifikanızla işiniz tam olsun.
TBMM 28. Yasama Döneminin İlk Soru Önergesi Turan YALDIR’dan. Adeta kaderine terkedilen Aksaray - Ulukışla Demiryolu Projesi ve Aksaray - Ortaköy Duble Yol Projesi ile ilgili İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan YALDIR gençliğinin verdiği hız ve heyecan ile yeni dönemin ilk soru önergelerini verdi. YALDIR, kara tren 20 yıldır gecikmesine gecikti de artık bir an önce Aksaraylı demiryoluna kavuşşun ve inşallah nakaratın diğer yarısındaki “Belki de hiç gelmez” cümlesi gerçek olmasın diye hızlı davranarak bu konuya verdiği önemi gösteriyor ve Aksaray’a o 20 yılı aşkın süredir rötar yapan treni getirmeden duracak gibi gözükmüyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın başkanlığında Beştepe'de yaplan ilk toplantısı sona erdi. 4 saati aşan bir toplantı ardından kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN "Millete Sesleniş" konuşması yaparak şu ifadelere yer verdi; "Bu seçimlerde bizimle ve ittifakımızla birlikte tüm Türkiye kazanmıştır. Siyasi tercihi ne olursa olsun 85 milyonun her bir ferdi kazanmıştır. Kriz heveslileri, terör baronları dışında seçimlerin kaybedeni yoktur" dedi.
68 Aksaray Belediyesporun Kupasının Çalındığı Haberi Tüm Türkiye'de yankı bulmuştu. Bu olayın aslı sonradan anlaşıldı.68 Aksaray Belediyespor taraftarı ve aynı zamanda fanatik Galatasaraylı genç kardeşimiz Muhammed Eren YILMAZ, Aksaraysporun oynadığı bir maçta kalp krizi geçirerek vefat etmiş ve tüm Aksaray halkını derinden üzmüştü. Kupa Çalındı şakası Muhammed Eren YILMAZ kardeşimizin unutulmaması ve Galatasaraya bir dostluk maçı çağrısı olarak Aksaray Belediyesi hesabından yayınlandı...
Aksarayspor’un, Şampiyonluk kupası çalındı Aksaray Belediyespor Türkiye 3.ligi 3.Grupta şampiyon olarak 2.lige yükselmişti. Aksaray Belediyesporun şampiyon olması ile birlikte şampiyonluk kupası Aksaray’â getirilerek 21 Mayıs 2023 Pazar günü 15 Temmuz Milli İrade Meydanında yapılan organizasyonla Aksaray Belediyespor’a verilmişti.
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, TOBB 79. Genel Kurulunda 180 Ticaret ve Sanayi Odasının yer aldığı 30 kişilik Konseyde Başkan Yardımcısı oldu. TOBB üst kurullarında büyük görev alan ATSO Başkanı Koçaş, yaptığı açıklama da; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 79. Genel kurulumuzda delegelerimizin takdiri ile 180 Ticaret ve Sanayi Odasının yer aldığı konseyde şahsım başkan yardımcısı seçilmiştir.
2023 yılı içerisinde uygulanmaya başlanacak olan IPARD III programı ile birlikte, program kapsamının ülke geneline yaygınlaştırılması ve 39 ilirnizde TKDK temsilciliklerinin açılması öngörülmektedir. Bu itibarla TKDK temsilciliklerince kullanılmak üzere, valilik bünyesindeki kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet binalarında görünürlük,ve ulaşılabilirliği yüksek, proje dosyalannın da sığabileceği genişlikte en az iki odadan müteşekkil yer belirlenmesi hususunda...
Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Aksaray sokak ve caddelerini renklendiren gül ve süs bitkileri çiçek açtı. Aksaray Belediyesince şehrin muhtelif alanlarına dikilen güllerin açması ile şehre renk geldi. Vatandaşlar, rengârenk açan güllerin huzur verdiğini söyledi. Belediye ekiplerinin Makas Kent Park’a ve çevresine diktiği gül ve süs bitkileri, yaz aylarının gelmesi ile birlikte çiçek açtı. Çeşitli renklerde açılan güller, Makas Kent Park başta olmak üzere Aşık Molla Caddesi, Atatürk Bulvarı gibi şehrin ana arterlerini renklendirdi.
 2  ...
Üyelik Girişi
EMLAK-OTOMOBİL

 Emlak Danışmanlığı Sertifikası
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ
BİLGİ DENİZİ
 BİLGİ DENİZİ
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
 mobilya/efemproje
PLANOTEK MÜH
 planotek
ŞAHİNSAN MÜHENDİSLİK
 şahinsan mühendislik
AKSARAYHABER.NET
Sizin Sesiniz Sizin Siteniz
Takvim
eFeMPROJE