eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ...HİBE PROJELERİ MERKEZİ...GİRİŞİMCİLİK...KOSGEB-KOBİ..GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI...TÜBİTAK...KIRSAL KALKINMA PROJELERİ (KKYDP)...IPARD DESTEKLERİ...TARIM...HAYVANCILIK...SANAYİ...KIRSAL TURİZM...PROJE YAZILIM...EĞİTİM...AB DESTEKLERİ...AB HİBELERİ...AKSARAY
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/eFeMPROJE
  • Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar....
  • Tek başına bile çalışsan, sanki birileri gözlüyormuş gibi çalışacaksın...
  • Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar....
  • Çalışmayı sevenler, işlerini yapmak için daima vakit bulurlar....
  • Uğraş,didin,düşün,ara,bul,koş,atıl,bağır; durmak zamanı değil, çalışmak zamanıdır...
  • Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır;bırakması kolay,yeniden başlaması zor bir alışkanlık...
  • Çalışma , doğanın anasıdır ; mutlak bir dinlenme ölüm demektir...
  • Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı, olmak şarttır...
  • Çalışacağım, kendimi hazırlayacağım ve bir gün şans kapımı çalacak...
  • Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve hürriyettir...
  • İçinde çalışma olmayan hayat suçtur. İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir...
  • Asla umutsuzluğa düşmeyin; ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin...
  • eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ www.efemproje.com
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir...
  • ”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)
METİN KURT
PROJECT SPECIALIST
İLETİŞİM

 efemproje iletişim

 efemproje@efemproje.com
-0541 867 6336
-0541 867 6308

KOSGEB
 KOSGEB DESTEKLERİ eFeMPROJE
DIŞ TİC.DESTEKLERİ
 DIŞ TİCARET DESTEKLERİ eFeMPROJE
MALİYE BAKANLIĞI
 MALİYE BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
ORMAN SU İŞLERİ BAK.
 ORMAN VE İŞLERİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
TARIM KREDİ KOOP.
 TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOP.DESTEKLERİ
TÜBİTAK
 TÜBİTAK DESTEKLERİ eFeMPROJE
GIDA TARIM HAYVANCILIK
 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
ULUSLARARASI FONLAR
 ULUSLARARASI KURULUŞLARA AİT FONLAR
TOBB DESTEKLERİ
 TOBB DESTEKLERİ
ENERJİ DESTEKLERİ
 ENERJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
 BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
YERLİ-YABANCI VAKIF FONLARI
 YERLİ VE YABANCI VAKIFLARA AİT FONLAR
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.960233.0923
Euro35.750935.8941
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam181
Toplam Ziyaret766378
Site Haritası

ANASAYFA


İYİ Parti Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, kendisne gösterilen ilgiye, “Saratlı, ne güzelsin, sen böyle ne güzelsin, ne muhteşemsin, harikasın Saratlı” sözleriyle teşekkür etti. Programın hemen başında Saratlılı bir çocuk, baharın temsili olarak, Ali Abbas Ertürk’e marteniçka bilekliği hediye ederek “Ali Abi sen bizim umudumuzsun” dedi. “Bu marteniçka 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çankaya yolculuğunun müjdesi”
Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılında Aksaray’da dünyanın en büyük bayrağı Ihlara Vadisi’nde açıldı. “Bir hikâyede sen yaz” mottosu ile eğitim gören 2023 öğrenci eni 45, boyu 67.5 kilosu ise 600 kilogram ağırlığında olan dünyanın en büyük Türk bayrağını açmanın gururunu yaşadı.2023 öğrencinin katıldığı programa daire müdürleri ve vatandaşlarda eşlik etti. Drone ile havadan görüntülenen etkinlikle kartpostallık görüntüler oluşurken, bayrak açımının ardından öğrenciler ve protokol Ihlara Vadisi’nde yürüyüş gerçekleştirdi.
Mansur YAVAŞ ‘Patates ve soğanı birer birer alır hale geldik’ dedi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ, Aksaray15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda Aksaray’lıları Bozkurt selamıyla selamlayarak seslendi. Aksaray15 Temmuz Milli İrade Meydanında seçimlere sayılı günler kala binlerce kişiye hitap eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ, 14 Mayısta yapılacak seçimlere değinerek, seçime neden gidilir iktidarı değiştirmek için.
İYİ Parti 28. Dönem Aksaray Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk, CHP İl Başkanı olduğu dönemden bu yana Aksaray’ı karış karış gezmeye ve vatandaşların isteklerini dinlemeye devam ediyor. Gülağaç İlçesi, Gülpınar, Sofular ve Demirci Kasabasında vatandaşları ziyaret eden Ali Abbas Ertürk, gittiği her yerde ilgiyle karşılandı. Vatandaşlar Ali Abbas Ertürk ile fotoğraf çektirmek için yarışırken, Ertürk ve beraberindeki heyet ziyaretler kapsamında DEVA Partisi Gülağaç İlçe Başkanı’nın yeğeninin düğün merasimlerine katıldı ve hemen ardından Saadet Partisi Gülağaç İlçe Başkanlığını ziyaret etti
14 Mayıs seçimlerine yoğun bir tempoyla hazırlanan, sürekli sahada halkın nabzını tutarak, vaatlerini anlatan Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır, Aksaray Organize Sanayide ziyaret ettiği fabrikalarda çalışanlarla bir araya geldi. Burada yaptığı açıklamalarda Yaldır, AK Parti milletvekillerinin sınıfta kaldığını ifade ederek, Aksaray'da bedavadan milletvekili seçilme dönemini sonlandırmak istediklerini söyledi.
14 Mayıs seçimlerine yoğun bir tempoyla hazırlanan, sürekli sahada halkın nabzını tutarak, vaatlerini anlatan Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır, Aksaray Organize Sanayide ziyaret ettiği fabrikalarda çalışanlarla bir araya geldi. Burada yaptığı açıklamalarda Yaldır, AK Parti milletvekillerinin sınıfta kaldığını ifade ederek, Aksaray'da bedavadan milletvekili seçilme dönemini sonlandırmak istediklerini söyledi.
Balcı sakinleri kendi aralarında topladıkları 602 imza ile yetkili mercilere başvurmak suretiyle Köy olmak istediklerini belirttiler 22 Temmuz 2018 tarihinde Balcı Köyünde yapılan Referandum neticesinde Ortaköy´e Mahalle olarak bağlanma kararı çıkmıştı.Ortaköy Belediye Meclisinin 07 Ağustos 2018 tarihinde yaptığı tarihi toplantıda da Balcı Köyünün Ortaköy İlçesinin Mahallesi olması kabul edildi.
Asgari Ücretli Çalışanların Umudu Sizlersiniz. Gerçekleşen ziyarette Yaldır ile yatırımcı ve işçiler arasında samimi diyaloglar yaşandı. Yaldır'ı karşısında gören tekstil çalışanları, bu ziyaretten büyük bir mutluluk duyduklarını dile getirerek, "Bizim umudumuz sizlersiniz. Evet asgari ücrete zam geliyor ama biz zam gelmesinden yana değiliz. Yeter ki alım gücümüz olsun yoksa rakamların büyük olması asgari ücrete pek yaramıyor. Asgari ücrete ne zaman zam gelse iğneden ipliğe her şeye zam geldiğini biliyoruz. Asgari ücretli çalışanların umudu sizlersiniz" derken, destek sözü de verdiler.
Her esnafla tek tek görüşen, hal ve hatırlarını soran, sorunlarını hakkında istişarelerde bulunan Ali Abbas Ertürk, esnafları kaderine terk etmeyeceklerini söyledi. İktidarın esnafların sesini duymadığını anlatan Ertürk, “Biz her zaman esnaflarımızın yanında olacağız. Esnafımızın sorunlarını biliyoruz. 14 Mayıs’ta sandıkta bize yetki verirseniz, siz fedakâr esnaf kardeşlerimiz için yeni destek mekanizmaları geliştireceğiz. Söz veriyoruz; 14 Mayıs’tan sonra ülkemize de Aksaray’ımıza da bahar gelecek ve bu bahar milletimizin baharı olacak” şeklinde konuştu.
Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır, seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Aksaray'ın en işlek caddelerinden biri olan Büyük Bölcek Mahallesi'nde faaliyet gösteren esnafları tek tek ziyaret eden Millet İttifakı Milletvekili adayı Yaldır ve Naciye Akkuş Türk, esnafların iş yerlerine girerek samimi diyaloglar yaşadı.
Sultanhanı’lı Hemşerilerimizin Kalplerindeki Yerimizi Biliyoruz Sözümüz Söz Millet İttifakı Milletvekili adayları belli olduktan sonra, Aksaray'a sadece seçimden seçime gelen iktidar milletvekillerinin ve vekil adaylarının uykusu kaçtı, feleği şaştı. Millet İttifakı Milletvekili adayları Turan Yaldır, Ali Abbas Ertürk, Naciye Akkuş Türk ve Gürsel Keskin seçim çalışmaları kapsamında Sultanhanı ilçesine çıkarma yaptılar.
Naciye Akkuş Türk'ten Altınsoy’a sert cevap: Millet İttifakı adaylarının Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve kendi partilerinin genel başkanları ile billboardlarda fotoğraflarının olmamasını eleştiren AK Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Altınsoy’a cevap İyi Parti 3. Sıra Milletvekili Adayı Naciye Akkuş Türk’ten geldi. Akkuş Türk, Altınsoy’a, “Aksaray’da her yere gitmediğiniz için görmemişsinizdir. Aksaray’ı iyi gezerseniz görürsünüz.” dedi.
Turizm Haftası nedeni ile Aksaraylı Turizmcileri HATIRLAMADIĞINIZ için TEŞEKKÜRLER EMİTT Fuarına katılan ve şehrimizi en iyi şekilde tanıtanlara, bu tanıtımda bir tane bile Turizm İşletmesini ve Turizmciyi çağırmayıp Siyasileri ve STK Başkanlarını ağırlayanlara TEŞEKKÜR EDERİZ Her seçim döneminde Aksaray’ı Turizm şehri yapacağız, Nevşehir’den ne eksiğimiz var deyip Master planları ile övünen bir daha ki seçime kadar Turizmi ağzına dahi almayanlara da TEŞEKKÜR EDERİZ
BAŞKAN DİNÇER’DEN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA BAYRAMI MESAJI: Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün özel bir gün olduğunu belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer,1 Mayıs’ın alın terinin gerçek sahiplerinin günü olduğunu belirtti.
TKDK Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) kapsamındaki mali yardımların Kırsal Kalkınma Bileşeni için ayrılan IPARD fonlarını kullandırmak üzere 2007 yılında kurulmuş olup 42 ilde kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi faaliyetlerine devam etmektedir. Bakanlığımızın girişimleri ile 2023 yılı içerisinde uygulanmaya başlanacak olan IPARD III programı ile birlikte, program kapsamının ülke geneline yaygınlaştırılması ve 39 ilimizde TKDK temsilciliklerinin açılması öngörülmüş ve Kayseri TKDK desteklerinden yararlanacak iller arasına alınmıştır.
Millet İttifakı Milletvekili Adayları Turan Yaldır, Ali Abbas Ertürk, Naciye Akkuş Türk ve Gürsel Keskin, seçim çalışmaları kapsamında Yenikent ve Eşmekaya beldelerini ziyaret etti. İttifak adayları, "Millet İttifakı tarım politikaları, projeleri ile birlikte üreticimiz ve çiftçimiz artık 'ürünüm para ediyor mu etmiyor mu, bu sene ne eksik' diye düşünmeyecek. Millet İttifakı'nın tarım politikası ülkemizi ve Aksaray'ı kalkındıracak" dedi.
Seçim çalışmaları kapsamında Aksaray'da ziyaretlerde bulunmaya devam eden Millet İttifakı Milletvekili adayı Turan Yaldır, yapımı yılan hikayesine dönen Aksaray-Ortaköy ilçesi Kırşehir yolu üzerinde açıklamalarda bulunarak, "20 yıldır yol yapmakla övünen iktidar, Aksaray Ortaköy yolunu bir türlü yapamadı" dedi. 
Millet ittifakı 2. Sıra milletvekili adayı Ali Abbas Ertürk seçim gezileri kapsamında gittiği Bogazköy’de, Boğazköylü bir vatandaşın ‘’ biz size oy vermek istiyoruz lakin bir pkk yandaşlığı sözü aldı başını gitti biz öyle olmadığını anlayabiliyoruz, birde bu işin aslını siz bize anlatın’’ diye bir soru sordu. Milletvekili Adayı Ertürk ise sorulan soruya ‘’dağarcığımız çok dar olduğu için konuştuğumuz bu, milletin milli ve dini duygullarını sömürerek oy toplamaya çalışıyoruz. Ben bir siyasetçinin ötesinde sade bir vtandaş olarak Cenabı Allah’la olan kulluk ilişkimi, ibadetimi ve bu vatana olan bağlılığımı hiç kimseye sorgulatmam.
 4  ...
Üyelik Girişi
EMLAK-OTOMOBİL

 Emlak Danışmanlığı Sertifikası
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ
BİLGİ DENİZİ
 BİLGİ DENİZİ
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
 mobilya/efemproje
PLANOTEK MÜH
 planotek
ŞAHİNSAN MÜHENDİSLİK
 şahinsan mühendislik
AKSARAYHABER.NET
Sizin Sesiniz Sizin Siteniz
Takvim
eFeMPROJE