eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ...HİBE PROJELERİ MERKEZİ...GİRİŞİMCİLİK...KOSGEB-KOBİ..GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI...TÜBİTAK...KIRSAL KALKINMA PROJELERİ (KKYDP)...IPARD DESTEKLERİ...TARIM...HAYVANCILIK...SANAYİ...KIRSAL TURİZM...PROJE YAZILIM...EĞİTİM...AB DESTEKLERİ...AB HİBELERİ...AKSARAY
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/eFeMPROJE
 • https://plus.google.com/100580894426358658340/posts?partnerid=gplp0
  • Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar....
  • Tek başına bile çalışsan, sanki birileri gözlüyormuş gibi çalışacaksın...
  • Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar....
  • Çalışmayı sevenler, işlerini yapmak için daima vakit bulurlar....
  • Uğraş,didin,düşün,ara,bul,koş,atıl,bağır; durmak zamanı değil, çalışmak zamanıdır...
  • Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır;bırakması kolay,yeniden başlaması zor bir alışkanlık...
  • Çalışma , doğanın anasıdır ; mutlak bir dinlenme ölüm demektir...
  • Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı, olmak şarttır...
  • Çalışacağım, kendimi hazırlayacağım ve bir gün şans kapımı çalacak...
  • Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve hürriyettir...
  • İçinde çalışma olmayan hayat suçtur. İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir...
  • Asla umutsuzluğa düşmeyin; ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin...
  • eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ www.efemproje.com
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir...
  • ”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)
METİN KURT
PROJECT SPECIALIST
İLETİŞİM

 efemproje iletişim

 efemproje@efemproje.com
-0541 867 6336
-0541 867 6308

NİĞDE eFeMPROJE


RANA ARIBAŞ

       PROJE UZMANI

KOSGEB
 KOSGEB DESTEKLERİ eFeMPROJE
DIŞ TİC.DESTEKLERİ
 DIŞ TİCARET DESTEKLERİ eFeMPROJE
MALİYE BAKANLIĞI
 MALİYE BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
ORMAN SU İŞLERİ BAK.
 ORMAN VE İŞLERİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
TARIM KREDİ KOOP.
 TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOP.DESTEKLERİ
TÜBİTAK
 TÜBİTAK DESTEKLERİ eFeMPROJE
GIDA TARIM HAYVANCILIK
 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
ULUSLARARASI FONLAR
 ULUSLARARASI KURULUŞLARA AİT FONLAR
TOBB DESTEKLERİ
 TOBB DESTEKLERİ
ENERJİ DESTEKLERİ
 ENERJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
 BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
YERLİ-YABANCI VAKIF FONLARI
 YERLİ VE YABANCI VAKIFLARA AİT FONLAR
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 2°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.43545.4572
Euro6.19886.2237
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret485254

ANASAYFA

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından Türkiye’deki aktif bireylerin, sivil toplum örgütlerinin ve platformların desteklenmesi amacıyla Sivil Düşün AB Programı başlatılmıştır. Dört yıl sürecek program bünyesinde hayata geçirilecek farklı destek mekanizmaları aracılığıyla, kapasite güçlendirme çalışmalarında aktif bireyler ve sivil toplum örgütlerine destek olunması hedefleniyor. Program kapsamında “Aktivist Programı”, “Ağlar ve Platformlar Hibe Desteği” ve “Küçük Hibeler” şeklinde 3 alt bileşen bulunmaktadır.
05.05.2014
Ajans tarafından sağlanacak teknik desteğin amacı, bölgedeki kurum ve kuruluşların, bölgesel kalkınma için önem arz eden çalışmalarında eksikliğini duydukları teknik alanlara yönelik uzman desteği sağlamaktır.Bu kapsamda Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarda kurumsal kapasiteyi geliştirmek ve hizmet kalitesini artırmak üzere danışmanlık ve eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.
05.05.2014
Bölgesel kalkınma bakımından acil ve stratejik nitelikli faaliyetlerin hızlı biçimde uygulanmasını sağlamak amacıyla, aşağıdaki öncelik alanlarında hızlı ve somut çıktılar sağlayacak faaliyetler desteklenebilecektir. Bölge için önemli bir fırsattan yararlanılmasına yönelik acil faaliyetler Bölge için önemli bir tehdit veya riskin bertaraf edilmesine yönelik acil faaliyetler Kritik öneme sahip araştırma ve planlama faaliyetleri.....
05.05.2014
2014 yılı Teknik Destek Programı 28 Ocak 2014 tarihinde ajansın internet sitesinde yayınlanarak kamuoyuna ilan edilmiştir. Başvurular ikişer aylık dönemler halinde alınacaktır. Projelere ilişkin başvuru, değerlendirme ve uygulama dönemlerine ilişkin ayrıntılı bilgi başvuru rehberi içeriğinde yayınlanmıştır
05.05.2014
Kar Amacı Gütmeyen Kurumlar (Sivil Toplum Kuruluşları) Kamu Kurum ve Kuruluşları Yerel Yönetimler (Belediyeler, Birlikler) Üniversiteler / Düşünce Kuruluşları
05.05.2014
ADANA,ADIYAMAN,ANKARA,ANTALYA,BALIKESİR, BURSA,DENİZLİ,DİYARBAKIR,ERZİNCAN,ESKİŞEHİR,GAZİANTEP, HAKKARİ,HATAY,ISPARTA,İSTANBUL,İZMİR,KARABÜK, KİLİS,KOCAELİ,KONYA,KÜTAHYA,MANİSA,MARDİN,MERSİN, MUĞLA,MUŞ,SAKARYA,SİİRT,ŞANLIURFA,TEKİRDAĞ, TOKAT,VAN,
01.05.2014
Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu sahipliğinde, kadınlara ait ve kadınların yönettiği işletmeleri desteklemek ve kadın girişimciliğini teşvik etmek amacıyla "İş Hayatında Kadınlara Finansman ve Danışmanlık" programını hayata geçiriyor. Program, kadınların sahip olduğu ve yönettiği işletmelerdeki insan kaynağını geliştirmeyi, yeni girişimciliği ve böylece uzun vadede istihdamı artırmayı hedefliyor.
26.04.2014
Genel Bütçe kapsamındaki IPA’nın 22 02 01 00 nolu bütçe kalemi (IPA Bileşen I) MFİB tarafından 2014 yılında yayınlanması planlanan Hibe Teklif Çağrılarına ilişkin Yıllık İş Programında yayınlanmıştır. Programın hedefleri, Türkiye için Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) Bileşen I – Geçiş Desteği ve Kurumun Geliştirilmesinin sağlanmasıdır. Aşağıda hibe programlarının hedef ve beklenen sonuçları yer almaktadır.
26.04.2014
Program kapsamında teknoloji ve yenilik odaklı girişim faaliyetinde bulunmaya aday, çağrı duyurusundaki nitelikleri taşıyan, üniversitelerin örgün öğrenim veren herhangi bir lisans programından mezun ya da üniversitelerin herhangi bir yüksek lisans veya doktora programına kayıtlı öğrenci ya da üniversitelerin herhangi bir yüksek lisans veya doktora programından mezun kişiler başvurabilir.
25.04.2014
Destek Süresi ve Bütçesi Proje destek süresi en az 1 yıl, en fazla 3 yıldır. Proje destek bütçesi üst limiti 3 milyon ABD Doları, alt limiti 250.000 ABD Dolarıdır. Destekleme %50 TTGV katkısı % 50 proje yürütücüsü firma katkısı olacak şekilde uygulanacaktır.
25.04.2014
Toplam bütçesi 1.950.000 Avro olan söz konusu proje yirmi pilot ilde uygulanacaktır. Pilot iller Adıyaman, Aksaray, Amasya, Antalya, Bartın, Denizli, Düzce, Elazığ, Erzincan, Hatay, Isparta, İstanbul, Karaman, Kahramanmaraş, Manisa, Mardin, Muğla, Tekirdağ, Trabzon ve Yalova’dır. Uygulamasına 12 Aralık 2012 tarihinde başlanan proje, 24 ay sürecektir.
20.04.2014
2014 yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programının genel amacı, yerel ve bölgesel kalkınmaya katkı sağlayacak stratejik nitelikli ve/veya aciliyet içeren faaliyetlere yenilikçikçilik ve sürdürülebilirlik temelinde uygulamaya yönelik olarak destek sağlamaktır. Bölgenin kalkınması ve rekabet gücü açısından önemli fırsatlardan yararlanılmasına,  Bölge ekonomisine yönelik tehdit ve risklerin önlenmesinde acil tedbirlerin alınmasına,  Bölge açısından kritik öneme sahip araştırma ve planlama çalışmalarının yapılmasına,
18.04.2014
AB 7.ÇP kapsamında 7.5 milyar €’luk bütçeye sahip Fikirler Özel Programı’nın hedefi mevcut ulusal ve uluslararası programlara ek olarak bireysel takımlar tarafından yürütülen öncül (frontier) araştırmayı destekleyerek Avrupa’da mükemmeliyet, dinamizm ve yaratıcılığı güçlendirmek ve Avrupa’yı en iyi araştırmacılar için bir cazibe merkezi haline getirmektir.
17.04.2014
Programın amacı Türkiye'deki Sivil Toplum Kuruluşlarını Avrupa Birliği Çevre Müktesebatı konularında başta savunuculuk ve lobi çalışmaları olmak üzere çeşitli faaliyetlere dahil ederek vatandaşlar arasında farkındalık yaratmaktır. Ayrıca bu program kapsamında Türkiye'nin AB çevresel standartlarına uyumlaştırılmasındaki kamu reform süreçlerine, vatandaş katılımını sağlayacak faaliyetlerin de desteklenmesi hedeflenmektedir.
17.04.2014
ADANA,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,BALIKESİR, BAYBURT,BURSA,DENİZLİ,DİYARBAKIR,ERZİNCAN,ESKİŞEHİR, GAZİANTEP,HAKKARİ,HATAY,ISPARTA,İSTANBUL,İZMİR, KARABÜK,KIRKLARELİ,KİLİS,KOCAELİ,KONYA,KÜTAHYA, MERSİN,MUĞLA,MUŞ,TEKİRDAĞ,TOKAT,VAN,ZONGULDAK.
15.04.2014
Güney Ege Bölgesi’nin rekabetçilik düzeyini artıracak, bölgesel kalkınmaya ivme kazandıracak, bölge için önemli stratejik eylemlerin başlatılmasını ve gerçekleştirilmesini sağlayacak kritik öneme haiz araştırma, planlama, fizibilite ve benzeri diğer faaliyetlerin desteklenmesidir.
12.04.2014
Doğrudan Faaliyet Destek (DFD) Programınınamacı; TRA2 Düzey 2 Bölgesi’nde Anayasaya, kanunlara, genel hukuk kurallarına uygun olarak, ulusal plan ve programlar çerçevesinde “bölgesel gelişme planları ve programlarının uygulama kapasitesini geliştirmek, yerel ve bölgesel kalkınmaya katkı sağlamaya yönelik stratejik araştırma, planlama ve fizibilite çalışmalarına mali destek sağlamaktır.”
12.04.2014
Enerji Verimliliği Destek Programı, Türkiye’nin dünyada artan enerji fiyatları karşısında, özellikle enerji yoğun sektörlerde rekabet gücünün koruması, dışa bağımlılığını azaltması ve sera gazı salımlarının azaltılmasına katkı sağlanması ve sanayicinin ilgili faaliyetlerinin teşvik edilmesi amacıyla oluşturulmuştur.
10.04.2014
47. Dönem 26 Mayıs 2014 48. Dönem 21 Temmuz 2014 49. Dönem 22 Eylül 2014 50. Dönem 24 Kasım 2014 TTGV Çevre Proje Desteklerine yapılan başvurular, 2 aylık dönemlerde yılda 6 kez değerlendirmeye alınmaktadır. Başvurunuzu, başvuru ve değerlendirme takvimini dikkate alarak yılın herhangi bir döneminde gerçekleştirmeniz mümkündür.
10.04.2014
Kültürün Teşviki Uluslararası Fonu (IFPC) şunları teşvik etmeyi amaçlamaktadır: a. Bilginin, anlamların, değerlerin ve kimliğin kaynağı olarak kültür b. Kültürün sürdürülebilir kalkınmadaki rolü c. Bir yandan ifade özgürlüğüne saygı gösteren sanatsal yaratıcılığın her formu d. Uluslararası ve bölgesel kültürel işbirliği Bu amaçları gerçekleştirmek üzere Fonun kaynakları, başvuru çağrısı temelinde aşağıda sayılanlar için mali destek sağlayacaktır: a. Gelişmekte olan ülkelerdeki kültürel ve sanatsal projelerin yaratıcıları b. Kültür ve kalkınma stratejileri ve programları c. Amacı gelişmekte olan ülkelerdeki kültürel faaliyetleri ve .....
09.04.2014
-Sanayi – AR-GE Projeleri Destekleme Programı -Proje Pazarı Destekleme Programı -Üniversite-Sanayi İşbirliği Destek Programı TÜBİTAK, üniversite- sanayi işbirliklerini, AR-GE projelerini ve proje pazarlarını desteklemek amacıyla 3 farklı destek programı geliştirmiştir. Başvurular yılın her dönemi açık olup destek programının kapsamına göre online yada elden yapılmaktadır.
09.04.2014
... 11 ...
Üyelik Girişi
Duyurular
M.BOYUNEĞMEZ

PROJE DANIŞMANI
EREN SUNTER
 Efemproje/proje danışmanı eren sunter
PROJE DANIŞMANI
EBRU FİDAN

 KOSGEB UZMANI
TEKSTİL
 tekstil/efemproje
AYÇİÇEK YAĞI
 ayçiçek yağı/efemproje
MISIR YAĞI
 mısır yağı/efemproje
SOYA YAĞI
 soya yağı/efemproje
SUSAM YAĞI
 susam yağı/efemproje
ZEYTİN YAĞI
 zeytinyağı/efemproje
ŞEKER
 şeker/efemproje
BAKLİYAT
 bakliyat/efemproje
CEVİZ
 ceviz/efemproje
MOBİLYA
 mobilya/efemproje
PLANOTEK MÜH
 planotek
ŞAHİNSAN MÜHENDİSLİK
 şahinsan mühendislik
ACN YAPI
eFeMPROJE

Site Haritası