eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ...HİBE PROJELERİ MERKEZİ...GİRİŞİMCİLİK...KOSGEB-KOBİ..GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI...TÜBİTAK...KIRSAL KALKINMA PROJELERİ (KKYDP)...IPARD DESTEKLERİ...TARIM...HAYVANCILIK...SANAYİ...KIRSAL TURİZM...PROJE YAZILIM...EĞİTİM...AB DESTEKLERİ...AB HİBELERİ...AKSARAY
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/eFeMPROJE
  • Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar....
  • Tek başına bile çalışsan, sanki birileri gözlüyormuş gibi çalışacaksın...
  • Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar....
  • Çalışmayı sevenler, işlerini yapmak için daima vakit bulurlar....
  • Uğraş,didin,düşün,ara,bul,koş,atıl,bağır; durmak zamanı değil, çalışmak zamanıdır...
  • Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır;bırakması kolay,yeniden başlaması zor bir alışkanlık...
  • Çalışma , doğanın anasıdır ; mutlak bir dinlenme ölüm demektir...
  • Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı, olmak şarttır...
  • Çalışacağım, kendimi hazırlayacağım ve bir gün şans kapımı çalacak...
  • Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve hürriyettir...
  • İçinde çalışma olmayan hayat suçtur. İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir...
  • Asla umutsuzluğa düşmeyin; ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin...
  • eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ www.efemproje.com
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir...
  • ”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)
METİN KURT
PROJECT SPECIALIST
İLETİŞİM

 efemproje iletişim

 efemproje@efemproje.com
-0541 867 6336
-0541 867 6308

KOSGEB
 KOSGEB DESTEKLERİ eFeMPROJE
DIŞ TİC.DESTEKLERİ
 DIŞ TİCARET DESTEKLERİ eFeMPROJE
MALİYE BAKANLIĞI
 MALİYE BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
ORMAN SU İŞLERİ BAK.
 ORMAN VE İŞLERİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
TARIM KREDİ KOOP.
 TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOP.DESTEKLERİ
TÜBİTAK
 TÜBİTAK DESTEKLERİ eFeMPROJE
GIDA TARIM HAYVANCILIK
 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
ULUSLARARASI FONLAR
 ULUSLARARASI KURULUŞLARA AİT FONLAR
TOBB DESTEKLERİ
 TOBB DESTEKLERİ
ENERJİ DESTEKLERİ
 ENERJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
 BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
YERLİ-YABANCI VAKIF FONLARI
 YERLİ VE YABANCI VAKIFLARA AİT FONLAR
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.774618.8499
Euro20.331520.4130
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam121
Toplam Ziyaret642525

DIŞ TİCARET

eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK, Türk firmalarının gelişen dünya pazarlarında başarılı, etkin ve verimli faaliyet göstermelerine destek vermek amacıyla dış ticaretin Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte, deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK Sektör kısıtlaması olmaksızın, ürünlerini dünya pazarlarına açmak isteyen firmalara , yurt dışındaki pazar paylarını ve rekabet gücünü arttırmak isteyen firmalar ve yurtdışı satış maliyetlerini azaltmak, yurtdışından tedarik ettiği ürünleri sürekli aynı kalite ve ucuzlukta tedarikleme yapmak isteyen firmalara verdiğimiz bir hizmetimizdir

eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK Dış ticaret danışmanlığı yaptığımız firmalara, ürünlerini dış pazarlarda satışı için en ekonomik ve hızlı yöntemleri sunmaktadır. Ürünlerini yurtdışı pazarlarda pazarlamak isteyen firmalara Pazar araştırmaları yapıyor, bulunan müşterilerle tüm ihracat sürecini gerçekleştirmektedir. Yurtdışı pazarlardan ürün tedarik etmek isteyen firmalarımız için en uygun üreticileri araştırıyor ve sağlanan anlaşma neticesinde tüm ithalat sürecini gerçekleştirerek firmalara anahtar teslimi çözümler sunuyoruz. Ayrıca firmalarımızın devletin sağlamış olduğu desteklerden faydalanmalarına yönelik çalışmalar da gerçekleştiriyoruz.

Firma içi ve firma dışı işlemlerle kurumsal gelişim sağlanırken, bilimsel çalışmalarla yapılan Pazar araştırmaları sayesinde firma ve ürün için dünya pazarlarında swot analizi çıkarılmaktadır. Bu analizlere göre kurulan stratejik plan çerçevesinde ürünler dünya genelinde yaygın network ile pazarlanmaya başlamakta ve düzenli raporlama ile firma bilgilendirilmektedir.

Müşterilerimiz ile alıcıları direkt görüştürüyor, satışlarını direkt yaptırıyoruz. Böylelikle firmalar dış ticaret yapma kabiliyetlerini de geliştiriyor ve kurumsal hafızaya da aynı zamanda sahip oluyorlar.

Firmanın tüm satış prosedürlerini, yükleme, gümrük işlemlerini ve takibini yapıyoruz. Böylelikle firmaya ek yük getirmiyor; zaman ve para kazandırıyoruz.

Firmanın personeline imkanlar dahilinde eğitimler vererek, firmanın sürekli gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Bunun yanı sıra firma adına dünya genelinde sektörel fuarlar ve yayınlar takip edilmekte ve periyodik sektörel raporlama yapılmaktadır.

FİRMANIZA SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR

-Hizmetlerimiz karşılığı ödenen faturalar şirketiniz için gider olarak yazılabilmekte, böylece vergi avantajı sağlanmaktadır.

 Personelinizi hali hazırda yürüyen işlere ve bizim getireceğimiz potansiyel müşterilere yoğunlaştırarak, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz. Ayrıca ekstra personel istihdam etmenize gerek kalmaz.

Pazar araştırması için toplam maliyetinizin ne olacağını sabit olarak görürsünüz. Ekstra hiçbir masraf ve riskiniz olmaz.

Ödediğiniz danışmanlık faturalarını mevzuat oranında devlet teşviğinden geri alabilirsiniz.

-Hedef pazarın anadilini, ticari kültürünü bilen ve bu pazarlarda yıllardır faaliyet gösteren tecrübeli personelimiz sizlere çok kısa sürelerde potansiyel müşteri veritabanı sunar.

Sadece potansiyel müşteri değil aynı zamanda güncel Pazar ve fiyat bilgilerine ve hatta o ülkenin spesifik bir malda resmi ithalat bilgilerine bile sahip olursunuz. Bu geniş bilgi aktarımı sayesinde kısa zamanda doğru stratejiyi tanımlar ve hızla pazarda yol alırsınız.

-Personelinizin yaptığı seyahatin toplam maliyeti karşılığı olarak hedef pazarda herhangi bir ticari ilişki kurması ihtimali hele ki hedef pazara ilk seyahat ise çok az bir ihtimaldir. Ancak bizim hizmetimiz karşılığı ödeyeceğiniz ücretin karşılığını tam olarak alırsınız.

Uzman personelimizin verdiği potansiyel müşterilerin ticari etik ve geçmişleri hakkında sizlere verecekleri donelerle ileride oluşabilecek her türlü riski önceden öngörebilir ve dolayısıyla tedbir alabilirsiniz.

İHRACAT DANIŞMANLIĞI

eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK olarak, firmanızın yurtdışı pazarlarda hedef olarak seçtiği ülkelere, sektörlere ve müşterilere yönelik etkin, verimli ve uzun vadeli bir ihracat yönetim stratejisi oluşturmasına, mevcut Pazar ve müşterilerle ilişkilerinizin geliştirilip yeni Pazar ve müşteriler bulmanıza, mevcut ihracat operasyonlarınızın tam zamanında, hızlı ve doğru bir şekilde yapılmasına yönelik stratejiler geliştiriyoruz.

• Ürününüze ve firmanıza güveniyor, uluslararası pazarlarda yer alarak satışlarınızı ve karlılığınızı arttırmak istiyorsanız,

• Hâlihazırda yaptığınız ihracatlarınızda operasyonel işlemlerinizin verimliliğini arttırmak, maliyetlerinizi en aza indirmek istiyorsanız, 

• Tüm ihracat süreçlerinizin profesyonel ve kurumsal bir yapı kurularak sistemli bir şekilde yapılmasını, etkin, verimli, hızlı ve sonuç odaklı olmasını istiyorsanız,

Size en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

İhracat Danışmanlığı Hizmetlerimiz;

- Firmanın Ve Ürünlerinin Analiz Edilerek  İhracata Hazır Hale Getirilmesi

- Kurumsal İhracat Sisteminizin Kurulması

- Uluslar Arası Pazarlama Stratejilerinin Belirlenmesi

- Hedef Pazarların Belirlenmesi

- Pazara Giriş Stratejilerinin Oluşturulması

- Potansiyel Müşterilerin Belirlenmesi Ve Gerekli Görüşmelerin Yapılması

- İhracatın Ürünün Hazırlanmasından Müşteriye Ulaşmasına Kadarki Tüm Gümrük, Lojistik Ve Diğer Süreçlerin Organizasyonu Ve Yönetilmesi

İTHALAT DANIŞMANLIĞI

eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK olarak, firmanızın ithal etmek istediği ürünlerin istediğiniz kalite ve niteliklerde uygun fiyata ve zamanında size ulaşması için gerekli tüm süreçleri yürütüyor ve anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

 Bu amaçla, ithal etmek istediğiniz ürünlerin yurtdışı pazarlara detaylı piyasa araştırmasını yapıyor, sonuçları değerlendiriyor, belirlenen firmalarla görüşmeleri yürütüyor, ürünün istediğiniz kalite ve niteliklerde üretilip zamanında ve uygun fiyata size ulaşmasını sağlamaya yönelik çözümler üretiyoruz.

İthal etmek istediğiniz ürünlerle ilgili olarak uluslararası pazarlarda detaylı üretici/tedarikçi araştırması yapıyor, elde edilen verileri kalite, fiyat, zaman ekseninde birlikte değerlendirip tedarik sürecini başlatıyor, lojistik ve gümrük sürecini etkin, verimli, hızlı ve en düşük maliyetli bir şekilde yürüterek ürününüzün deponuza kadar ulaşmasını sağlıyoruz.

Eğer sizde;

   √ İthal etmek istediğiniz ürünü uluslararası pazarlarda istediğiniz kalite ve nitelikte bulup tedarik etmek istiyorsanız,

   √ İthalat operasyonlarınızın etkin, verimli, hızlı ve sonuç odaklı olmanızı istiyorsanız,

   √ Ürününüzün tedarikçinin deposundan çıkıp sizin deponuza girinceye kadar ki tüm maliyet kalemlerini doğru bir şekilde hesaplayıp en düşük maliyetle ürün getirmek istiyorsanız,

   √ Yabancı dil eksikliği ve uluslararası ticaret mevzuatından kaynaklanan olumsuzlukları aşarak, ithalat yapmak istiyorsanız,

   √ Tüm ithalat işlemlerinizi profesyonel bir ekiple yapıp ithalatın getireceği riskleri minimuma indirmek istiyorsanız

Size en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

KİMLER NEDEN FAYDALANMALI

Yurtdışı pazarlarına açılmak isteyen firmalar

Yurtdışında Pazar payı ve rekabet gücünü arttırmak isteyen firmalar

Yurtdışı satış maliyetlerini azaltmak isteyen firmalar

Yurtdışından sürekli ürün tedariklemesi yapan firmalar

PAZAR ARAŞTIRMASI VE RAPORLAMA

Herhangi bir ürün veya sektör hakkında, dünyanın herhangi bir ülke, bölge veya ekonomik topluluğunda yapılan uluslararası standartlardaki pazar araştırması hizmetimizdir. Tamamıyla profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan, bilgileri teyit ve kaynaklı raporlardan oluşmaktadır.

SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Firmanın kendi durumu, ürünleri, belge ve sertifkalarının yeterliliği gibi içsel bilgiler dışında

-Kendi ülkenizden Rakipler

-Uluslararası rakipler

-Pazarın distribitör, toptancı ve perakende Fiyatları

-Pazar tedarikleme şartları (ödeme, vade vb..)

-Büyük tedarikçi ve alıcılar

-Pazar hacmi, hukuki yapı

-Gümrük prosedürleri ve yapısı

-Lojistik planlama

-Mali ve finansal yapı

-Reklam ve pazarlama planlaması

-Reel hedef planlaması ve uygulama esasları

Gibi bilgilere uluslararası standartlarda doğruluk ve mümkün olan en hızlı ve en ekonomik şekilde ulaşırsınız. Size para ve zaman kazandırırız.

DEVLET DESTEKLERİ DANIŞMANLIĞI

eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK olarak, firmanızın üretim ve ihracatı arttırarak yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda uzun vadeli, sağlıklı ve verimli politikalar geliştirmesine, markalaşma ve kurumsallaşmasına yönelik olarak devletin sağlamış olduğu desteklerden faydalanmanız için alabileceğiniz destekleri belirliyor, bunlarla ilgili tüm süreçleri yürütüyoruz.

 

·         KOSGEB Destekleri

·         Ekonomi Bakanlığı Destekleri

·         TÜBİTAK Destekleri

·         T.T.G.V. Destekleri

Size hizmet vermekten mutluluk duyacağız..

eFeMPROJE EDUCATION and CONSULTING operates in the fields of Foreign Trade Training and Consultancy Services in order to support the successful, efficient and productive activities of the Turkish companies in the developing world markets.

eFeMPROJE TRAINING AND CONSULTANCY Without a sector restriction, the firm wants to open its products to world markets , who wants to increase its market share and competitiveness abroad and outside the company to reduce cost of sales, products that our meat supply from abroad we provide a continuous service to the same quality and affordability but firm in wanting to make tedarikli

eFeMPROJE EDUCATION & CONSULTANCY Our firm, which is a foreign trade consultancy, offers the most economical and fast methods for selling its products in foreign markets . We are conducting market researches for companies that want to market their products in foreign markets and are in the process of exporting their products to existing customers . We search the most suitable producers for our companies who want to supply products from foreign markets and we provide turn-key solutions to the firms by realizing all the importing process as a result of the agreement provided. We also work to make sure our companies benefit from the support that the state has provided.

While institutional development is achieved by internal and external processes, SWOT analysis is carried out in the world markets for companies and products thanks to market researches carried out with scientific studies . According to these analyzes, within the framework of the strategic plan established, products are being marketed with widespread network throughout the world and the company is informed by regular reporting.

We have direct contacts with our customers and buyers, we have direct sales. As a result, companies develop their foreign trade capabilities and have the same amount of corporate memory .

All sales procedures of the company, the predicate E, we're making customs procedures and monitoring. Thus, it does not place additional burden on the company; we save time and money.

Opportunities for staff of company We contribute to the continuous improvement of the company by providing trainings within the scope of

In addition to this, sectoral fairs and publications are followed worldwide and periodical sectoral reports are made on behalf of the company .

FOR YOUR FIRM OUR ADVANTAGES

- Our services can be written as expense for your paid bills company, thus providing tax advantage.

You can increase your customer satisfaction by concentrating your staff on current business and potential customers we will bring. You also do not need to hire extra staff.

You will see constantly what your total cost will be for the market research. There is no extra charge and no extra risk.

You can redeem the consulting bills you paid from the state incentive at the rate of the legislation .

- Our experienced staff who know the target market's mother tongue, commercial culture and have been operating in these markets for many years provide you with a potential customer database in a very short time .

You are not only a potential customer, but you also have current market and price information, and even official import information on a specific property of that country . With this extensive knowledge transfer you will quickly define the right strategy and quickly get to the point.

- It is very unlikely that you will be able to establish a business relationship with the target market as a compensation for the total cost of your travel. However, you will be fully compensated for our service fee.

Potential customers of our expert staff will be able to anticipate any risks that may arise in the future, and thus take precautions, if they will give you the commercial ethics and background .

EXPORT CONSULTANCY

As eFeMPROJE TRAINING and CONSULTING , you need to develop an effective, efficient and long term export management strategy for the countries, sectors and customers that your company has chosen as a target in foreign markets and to develop your relations with existing market and customers and to find new markets and customers. we are developing strategies to make it right.

• If you want to increase your sales and profitability by taking part in international markets and trusting your product and your company,

• In your current exports to increase the efficiency of your operational operations, and to minimize your costs,

• If you want to make all of your export processes systematically by establishing a professional and institutional structure, efficient, efficient, fast and result oriented,

We will be happy to offer you the best service.

Export Consulting Services;

- The Company's products are analyzed and export of ready-Making

- Establishment of your corporate export system

- Determination of International Marketing Strategies

- Determination of Target Markets

- Creating Pause Entry Strategies

- Identification of potential customers and implementation of necessary consultations

- Organization and Management of Customs, Logistics and Other Processes of Kadarki from the Preparation of the Exports to the Customer

IMPORT CONSULTANCY

As eFeMPROJE TRAINING and CONSULTANCY , we carry out all the necessary processes and provide turnkey solutions in order to reach you with the appropriate price and quality in the quality and qualities you desire for the products that your company wants to import.

For this purpose, we are doing detailed market research of the products you want to import to foreign markets, evaluating the results, negotiating with the determined companies, producing the products with the quality and qualities you want and providing solutions to reach you the timely and appropriate fiyata.

We conduct a detailed manufacturer / supplier survey on the products you want to import in the international markets and evaluate the obtained data together on the quality, price and time axis and start the procurement process. We carry out the logistics and customs processes efficiently, efficiently, fast and at the lowest cost, .

If you are;

√ If you want to find and supply the desired quality and quality of the product you want to import in international markets,

√ If you want your import operations to be effective, productive, fast and results-oriented,

√ If you want to accurately calculate all the cost items from your supplier's warehouse to your warehouse and bring products at the lowest cost,

√ If you want to import by overcoming the deficiencies caused by foreign language deficiency and international trade legislation,

√ If you want to make all of your import transactions a professional one and minimize the risks of importation

We will be happy to offer you the best service.

WHY ARE THE BENEFITS

Companies that want to open to foreign markets

Companies seeking to increase market share and competitive power abroad

Companies seeking to reduce their overseas sales costs

Companies engaged in continuous product supply from abroad

MARKET RESEARCH AND REPORTING

We are an international market research service for any product or industry, in any country, territory or economic community of the world. It is made up entirely by a professional team, with confirmed and reported reports of the information.

ADVANTAGES

Apart from internal information such as the company's own situation, products, certificates and the sufficiency of certificates

- Opponents of from your own country

-International competitors

-The market's distribitö, wholesaler and per ake n Check

- Market Game with supply conditions (payment, maturity, etc ..)

- Large suppliers and buyers

- Market volume, legal structure

- Customs process and structure

- Logistics planning

- Financial and financial structure

- Advertisement and marketing planning

- Real target planning and implementation principles

Such information is achieved in international standards with accuracy and the fastest and most economical way possible. We give you money and time.

STATE SUPPORT CONSULTANCY

As eFeMPROJE TRAINING and CONSULTANCY, we set up and support all the processes you can take for your company to benefit from the support that the state has provided for developing long-term, healthy and productive policies, branding and institutionalization in the domestic and international markets by increasing production and exports.

· KOSGEB Supports

· Ministry of Economy Supports

· TÜBİTAK Supports

· TTGV Supports

We will be happy to serve you

 

Üyelik Girişi
EBRU FİDAN

 KOSGEB UZMANI
TEKSTİL
 tekstil/efemproje
AYÇİÇEK YAĞI
 ayçiçek yağı/efemproje
MISIR YAĞI
 mısır yağı/efemproje
SOYA YAĞI
 soya yağı/efemproje
SUSAM YAĞI
 susam yağı/efemproje
ZEYTİN YAĞI
 zeytinyağı/efemproje
ŞEKER
 şeker/efemproje
BAKLİYAT
 bakliyat/efemproje
CEVİZ
 ceviz/efemproje
MOBİLYA
 mobilya/efemproje
PLANOTEK MÜH
 planotek
ŞAHİNSAN MÜHENDİSLİK
 şahinsan mühendislik
AKSARAYHABER.NET
Sizin Sesiniz Sizin Siteniz
eFeMPROJE

Site Haritası