eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ...HİBE PROJELERİ MERKEZİ...GİRİŞİMCİLİK...KOSGEB-KOBİ..GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI...TÜBİTAK...KIRSAL KALKINMA PROJELERİ (KKYDP)...IPARD DESTEKLERİ...TARIM...HAYVANCILIK...SANAYİ...KIRSAL TURİZM...PROJE YAZILIM...EĞİTİM...AB DESTEKLERİ...AB HİBELERİ...AKSARAY
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/eFeMPROJE
  • Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar....
  • Tek başına bile çalışsan, sanki birileri gözlüyormuş gibi çalışacaksın...
  • Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar....
  • Çalışmayı sevenler, işlerini yapmak için daima vakit bulurlar....
  • Uğraş,didin,düşün,ara,bul,koş,atıl,bağır; durmak zamanı değil, çalışmak zamanıdır...
  • Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır;bırakması kolay,yeniden başlaması zor bir alışkanlık...
  • Çalışma , doğanın anasıdır ; mutlak bir dinlenme ölüm demektir...
  • Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı, olmak şarttır...
  • Çalışacağım, kendimi hazırlayacağım ve bir gün şans kapımı çalacak...
  • Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve hürriyettir...
  • İçinde çalışma olmayan hayat suçtur. İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir...
  • Asla umutsuzluğa düşmeyin; ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin...
  • eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ www.efemproje.com
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir...
  • ”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)
METİN KURT
PROJECT SPECIALIST
İLETİŞİM

 efemproje iletişim

 efemproje@efemproje.com
-0541 867 6336
-0541 867 6308

KOSGEB
 KOSGEB DESTEKLERİ eFeMPROJE
DIŞ TİC.DESTEKLERİ
 DIŞ TİCARET DESTEKLERİ eFeMPROJE
MALİYE BAKANLIĞI
 MALİYE BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
ORMAN SU İŞLERİ BAK.
 ORMAN VE İŞLERİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
TARIM KREDİ KOOP.
 TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOP.DESTEKLERİ
TÜBİTAK
 TÜBİTAK DESTEKLERİ eFeMPROJE
GIDA TARIM HAYVANCILIK
 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
ULUSLARARASI FONLAR
 ULUSLARARASI KURULUŞLARA AİT FONLAR
TOBB DESTEKLERİ
 TOBB DESTEKLERİ
ENERJİ DESTEKLERİ
 ENERJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
 BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
YERLİ-YABANCI VAKIF FONLARI
 YERLİ VE YABANCI VAKIFLARA AİT FONLAR
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.119632.2483
Euro34.816934.9564
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret756802
Site Haritası
ERTÜRK seçim sonuçlarını değerlendirdi

DİLERİM Kİ BU SEÇİMİN SONUÇLARI AKSARAY HALKINI SAHİPSİZ BIRAKMAMIŞTIR

İYİ Parti’nin ikinci sırada seçime giren CHP’li adayı Abbas Ertürk seçim sonuçlarını değerlendirdi. Konuşmasının başında şırnakta şehit olan askerlere rahmet dişeyerek, tüm Türk halkına baş sağlığı diledi. Ali Abas Ertürk konuşması esnasında altılı masa bileşeni partilerin il başkanları ve parti teşkilatlarına, basın mensuplarına, sahada kendisi ile birlikte olan partililere, strateji ekibi, basın mensupları, ailesi ve oy verenlerine teşekkür etti. Ertürk ayrıca seçim sonucuyla üzülmelerine sebep olduğum gençlerimiz ve kadınlarımızdan da özür diliyorum dedi.

Ali Abbas Ertürk “Bu sonuç beklemediğimiz, arzu edemediğimiz bir sonuçtu ama maalesef biz sadece partilerle değil devletin gücü ile mücadele ettik. Devletin valisinden kurum müdürlerine hepsinin sahada yapmış olduğu AK Parti propagandası karşısında mücadele verdik Sadece AK Parti ya da MHP ile mücadele etmedik. Aksaray Sanayi ve Ticaret Odasınının İlknur İnceöz’e kurum sayfasından teşekkür ettiği bir ilde zaten seçimi kazanmamız beklenemezdi. Buradan Aksaray Ticaret Odası başkanına ve meclis başkanına sesleniyorum, teşekkür yetmez İlknur hanıma bir de plaket verin. Buda sizin onurunuz olur.” diyerek STK’larında güçlülerin yanında durduğunu belirtti.

“ Vicdanım Rahat”

Değerli arkadaşlarım üçbuçuk sene boyunca yürütüğüm çalışmalarda verdiğim mücadelerde yanımda oldunuz. Biz, bize yakışan örgütlü mücadeleyi hep birlikte Cumhuriyet Halk Partisi olarak verdik. Hepiniz yanımda oldunuz. Aksaray’da ki haksızlıklarla mücadele ederken en büyük dayanağım sizlerdeniz, gücümü sizden aldım. Bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjiylede koşturduğumda o enerjinin ana kaynağı sizlerdiniz. İl başkanlığı görevimin bitiminde bayrağı devralan arkadaşlarım görevi en iyi şekilde yerine getirdiler. İki belediye başkanım her daim eforlarını Ali kardeşim meclise gitsin diye harcadılar, teşekkür ediyorum. Bana verilen üçbuçuk yıllık yetkinin sonunda kendime vicdanen rahatmısın diye sordum, evet vicdanen çok rahatım.  Vicdanen bana verilen sorumluluğu yerine getirdiğimi düşünüyorum. Aksaray’ın hakkına sahip çıktım, dar gelirlinin, kimsesinin, yoksulun, mağdurun, zalimin zumune uğrayanın yanında olduğum için çok rahatım.

Umarım Ki Seçim Gecesi Aksaray’da Patlayan Havi Fişekler Aksaray Halkına Gerekli Katkıyı Sağlar

Ne söylersek söyleyelim Aksaray halkı seçimini yapmıştır. Umarım ki bu seçimin kazananı Aksaray olmuştur. Dilerim ki bu seçimin sonuçları Aksaray halkını sahipsiz bırakmamıştır. Dilerim ki bu seçimin sonuçları Aksaray’ı Aksaray halkını sahipsiz bırakamıştır. Temenni ederim ki bu sonuçlar bozgunculara, talancılara, ratçılara geniş bir mücadele alanı açmamıştır. Umarım bu sonuçlar Aksaray’ı muhalefetsiz bırakmamıştır. Gönülden isterim ki bu sonuçlar Ali Abbas Ertürk korkusu ile inine çekilen rantçıların yeniden meydana çıkmasına olanak sağlamamıştır. Umarım ki seçim gecesi Aksaray’da patlayan havi fişekler Aksaray halkına gerekli katkıyı sağlar, bu havayi fişekler boşyere patlatılmamıştır.

Aksaray halkı bu seçimde üzerine düşeni yapmıştır. Aksaray halkı sizin evladınız Ali Abbas Ertürk’e her türlü desteği sağlamıştır. Bunu ittifak öncesi yapılan anketlerde, her partinin anketleri bizim yüzde 18’ e yaklaşan bir oyumuz olduğunu ortaya koymuştur. Aksaray halkı da üzerine düşeni yapmıştır. Ali Abbas Ertürk olarak bende üzerime düşeni yapmıştır. Hem seçim öncesi mücadelesini vermiş, hemde sizler beni aday olarak takdir ettikten sonra gecemi gündüzüme katarak, bir anımı boş geçirmeyerek, her bir saniyemde sizin emanetinize daha iyi sahip çıkmak için çalışarak, her bir anımı ittifakın oylarını yukarıya taşımak için gerekeni yaparak geçirdim.

Bundan sonrada sizlerin emrinde gerekeni yapacağım. Bir vatandaş olarak Aksaray halkının iyiliği için hizmet vermeye devam edeceğim”dedi

Partimizin Yönetim Kadrolarının Emrinde Çalışmaya Devam Edeceğim

Siyaset zor bir iştir, stresli bir iştir, bazen duygularımızı kontrol edemediğimiz bir süreç geçirdik. Üç buçuk yılı birlikte geçirdiğim kırdığım çalışma arkadaşlarımdan da özür diliyorum ve helallik istiyorum. Bir kardeşiniz olarak partide Hiçbir görevim yokken de bir genel başkan kadar, il başkanı kadar, ilçe başkanı kadar sorumlu hissetmeye ve partimizin yönetim kadrolarının emrinde çalışmaya devam edeceğim.

Siyaset zor bir iş olduğu kadar, uzun bir mücadeledir. Bu mücadelenin sonuçlarını görmeye bazen insan ömrü müsaade etmeyebilir. Mustafa Kemal Atatürk verdiği mücadelenin sonucunu kendisi görememiştir ama biz torunları gördük” diyerek mücadelenin sürmesi gerektiğini vurguladı.

Mücadele Edenler Her Zaman Kazanamaz Ama Kazananlar Er Ya Da Geç Mücadele Edenler Olacaktır

Ertürk konuşmasının devamında gençlere umutsuzluğa kapılmamaları gerektiğini de belirtirken” Seçim sonuçları en çok gençleri üzdü. Gençlerimiz üzülmesin, umudunu yitirmesin, gençlerimizin umudunu yitirdiği yerde herşey biter. Mücadele edenler her zaman kazanamaz ama kazananlar er ya da geç mücadele edenler olacaktır” dedi.

Meclise girmek için mazbata gerekir ama halkın gönlüne girmek için mazbataya gerek yok. Biz bunu başardık. Bugün Aksaray’ın sokaklarında, köyünde kahvesinde kazananlar değilde kaybeden konuşuluyorsa buda bunun sonucudur” diyerek toplumdaki yerinin vekillikten daha önemli olduğunu belirtti.

Birkaç Puanlık Oy Kaydıırması Bu Ülkenin Kaderini Değiştirebilir

İki turlu bir seçimin ilk turunu tamamladık, Cumhurbaşkanlığı seçiiminde de istediğimizi alamadık. Şimdi önümüzde Cumhurbaşlanlığı seçimlerinin ikinci turu var. Birkaç puanlık oy kaydıırması bu ülkenin kaderini değiştirebilir, arkadaşlarımızın burukluğunu gözlerinden görebiliyorum lakin bizim buna vaktimiz yok. Bizim önümüzde altın değerinde bir on iki günümüz var.

14 Mayıs’ta ki seçim ne kadar önemliyse, 28 Mayıs’ta kiseçim iki kat daha önemli. Beni sevenlerden, tüm örgütümüzden, gönül verenlerimizden rica ediyorum, bu seçime yoğunlaşalım, bu seçimde mücadelemizi başarıya ulaştırmak için uğraşalım, çaba harcayalım ki 28 Mayıs’ta bu ülkenin kaderini değiştirelim. Bunun olacağına inanıyorum, 28 Mayıs’taki seçim burukluğumuzu unutmamızı da sağlayacaktır. 14 Mayıs’ta gördüğümüz sıkıntılar, sandık başkanlarından karşımıza militanca dikilenler oldu, sizin verdiğiniz itiraz dilekçelerini almayanlar oldu, hukuksuzluğu kendine şiar edinenler oldu. Devlet memurluğu gömleğini farkında olmayıp üzerine bir Recepb Tayyip Erdoğan gömleği geçiren oldu. Köy köy Ali Abbasın peşinden gidip toplantılar düzenleyenler oldu. Siz devlet memurusunuz, hükümetin değil devletin memurusunuz. Hükümeti oluşturan partiler değişkendir. Eğer bu engel olma tavrınızda ısrar ederseniz bilin ki Türkiye gibi ülkelerde kazananla kaybeden çok çabuk yer değiştirebilir. Atalarımızın da söylediği gibi ‘keser döner sap döner gün gelir hesap dönser’ diyorum, hepinize sonsuz teşekkür ediyorum” diyerek Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu için destek istedi.ANA SAYFA

  
148 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
EMLAK-OTOMOBİL

 Emlak Danışmanlığı Sertifikası
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ
BİLGİ DENİZİ
 BİLGİ DENİZİ
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
 mobilya/efemproje
PLANOTEK MÜH
 planotek
ŞAHİNSAN MÜHENDİSLİK
 şahinsan mühendislik
AKSARAYHABER.NET
Sizin Sesiniz Sizin Siteniz
Takvim
eFeMPROJE