eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ...HİBE PROJELERİ MERKEZİ...GİRİŞİMCİLİK...KOSGEB-KOBİ..GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI...TÜBİTAK...KIRSAL KALKINMA PROJELERİ (KKYDP)...IPARD DESTEKLERİ...TARIM...HAYVANCILIK...SANAYİ...KIRSAL TURİZM...PROJE YAZILIM...EĞİTİM...AB DESTEKLERİ...AB HİBELERİ...AKSARAY
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/eFeMPROJE
  • Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar....
  • Tek başına bile çalışsan, sanki birileri gözlüyormuş gibi çalışacaksın...
  • Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar....
  • Çalışmayı sevenler, işlerini yapmak için daima vakit bulurlar....
  • Uğraş,didin,düşün,ara,bul,koş,atıl,bağır; durmak zamanı değil, çalışmak zamanıdır...
  • Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır;bırakması kolay,yeniden başlaması zor bir alışkanlık...
  • Çalışma , doğanın anasıdır ; mutlak bir dinlenme ölüm demektir...
  • Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı, olmak şarttır...
  • Çalışacağım, kendimi hazırlayacağım ve bir gün şans kapımı çalacak...
  • Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve hürriyettir...
  • İçinde çalışma olmayan hayat suçtur. İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir...
  • Asla umutsuzluğa düşmeyin; ama eğer düşerseniz, umutsuzca çalışmaya devam edin...
  • eFeMPROJE EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ www.efemproje.com
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir...
  • ”Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” (Mustafa Kemal Atatürk)
METİN KURT
PROJECT SPECIALIST
İLETİŞİM

 efemproje iletişim

 efemproje@efemproje.com
-0541 867 6336
-0541 867 6308

KOSGEB
 KOSGEB DESTEKLERİ eFeMPROJE
DIŞ TİC.DESTEKLERİ
 DIŞ TİCARET DESTEKLERİ eFeMPROJE
MALİYE BAKANLIĞI
 MALİYE BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
ORMAN SU İŞLERİ BAK.
 ORMAN VE İŞLERİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ
TARIM KREDİ KOOP.
 TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOP.DESTEKLERİ
TÜBİTAK
 TÜBİTAK DESTEKLERİ eFeMPROJE
GIDA TARIM HAYVANCILIK
 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
ULUSLARARASI FONLAR
 ULUSLARARASI KURULUŞLARA AİT FONLAR
TOBB DESTEKLERİ
 TOBB DESTEKLERİ
ENERJİ DESTEKLERİ
 ENERJİ BAKANLIĞI DESTEKLERİ eFeMPROJE
BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
 BÜYÜKELÇİLİK FONLARI
YERLİ-YABANCI VAKIF FONLARI
 YERLİ VE YABANCI VAKIFLARA AİT FONLAR
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.937220.0171
Euro21.410121.4959
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam211
Toplam Ziyaret672000
Site Haritası
YAVAŞ ; “Biz PKK’ya da karşıyız HÜDAPAR’a da karşıyız

YAVAŞ ; ‘’Biz diyoruz ki siz yapamadınız, biz geleceğiz daha iyisini yapacağız’’

 

Mansur YAVAŞ ‘Patates ve soğanı birer birer alır hale geldik’ dedi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ, Aksaray15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda Aksaray’lıları Bozkurt selamıyla selamlayarak seslendi.

 Aksaray 15 Temmuz Milli İrade Meydanında seçimlere sayılı günler kala binlerce kişiye hitap eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ, 14 Mayısta yapılacak seçimlere değinerek, seçime neden gidilir iktidarı değiştirmek için. İktidar yaptıklarını anlatır. Bundan sonraki sürece dahilde vaatlerini verir. Peki muhalefet ne yapar ? Onlarda derki eleştirilerini yapar biz daha iyi yöneteceğiz der. Vaatlerini verir projelerini anlatır. Halkın önüne çıkılır. Halk bunları dinler bir karar verir. Ya yönetimin devamı der yâ da değiştirir. Bunun adına seçim deniyor. Seçime gidilirken Cumhurbaşkanı biliyorsunuz seçim kararını aldı. Mecliste tarihini belirledi ve seçime girildi. Fakat garip garip sesler duyuyoruz şimdi. Seçim yolu ile darbe yapılıyor diye… Neymiş bunlar ? Hükümeti indirmek istiyor filan falan. Bende diyorum ki evet bunun için giriyoruz, bunun için seçime bunda garip bir şey yok dedi.

 Ankara Büyük Şehir belediye Başkanı Mansur YAVAŞ;

‘’Biz diyoruz ki siz yapamadınız, biz geleceğiz daha iyisini yapacağız diyoruz. Halk buna inanırsa bizi seçecek bu kadar basit. Fakat seçim konuşulmuyor. Niye seçim konuşulmuyor? Maalesef ve maalesef seçimde, vaatler, halkın geçimi konuşulacağına başka şeyler konuşuluyor. Hâlbuki seçimde en önemli şey halkın geçimidir. Halk bundan sonra iktidar değişirse ya da değişmezse hayatında neler değişecek onları yönlenir. Fakat iktidar 21 yıldır her zaman her yerde açıkça söylüyorum. Bir trilyon 200 milyar bütçe kullandı. 400-500 milyar dolar dış borç var. Bu kadar kullandığı bütçe ile çok güzelde işler yaptı. Hiçte inkâr etmiyoruz. Ancak son yıllardaki ekonomik politikaları nedeni ile artık ülkemiz çıkmaza geldi. Mülteci deposu olduk. Uyuşturucu 10 yaşa indi. Artık Avrupa’da anlatırlardı orada birer birer alıyorlar diye. Bizde Avrupa olacağız derken evet iki günde Avrupa olduk. Arık patatesi, soğanı birer birer alır hale soktular.  Bunları eleştiriyorlar. Dolayısıyla biz daha iyisini yapacağımıza inanıyoruz dedi

 Mansur YAVAŞ Ankara’da uygulama yapılan sosyal yardımlara değinerek sözlerine;

“Bu başkent kartları dünyanın her yerinde geçerli. Para yatırıyoruz, o aile en ücra köy bakkallarında dahi çoluğunun çocuğunun ihtiyacı ne ise onu alıyor, bir elin verdiğini diğer el görmüyor. 158 bin yardım alan insan vardı. Hiçbirine dokunmadık. Ama bu arada pandemi geldi. Bu sefer fakirlik arttı. İş yerleri kapandı, insanlar boş, cebinde harçlık yok. Allah’a bin şükür bütün belediyeler pandemi de vatandaşı aç veya açıkta bırakmadı. Şu anda bu yardım alan ailelerin çocukları da yardım alır hale gelmesin diye onları okutmamız lazım. Ne yapıyoruz? Eskiden yoktu. 60 bin öğrenciyi evden okula, okuldan eve ücretsiz olarak taşıyoruz. 16 bin öğrencinin servis ücretini ödüyoruz….

 YAVAŞ, sözlerine şöyle devam etti ;

‘’Eskiden bizim belediye 1,8 dolara satıyordu suyun tonunu, yani 30 liraya. Ortalama bir ev 10 ton kullansa 300 lira alıyorlardı. Şimdi 10 ton sadece 10 lira o yardım alan ailelere. Oradan da ceplerine para kalıyordu. Pandemi arttı, ekonomi de bozuldu, geçen yıl insanlar donuyor. Tam 200 bin aileye 500 TL’den 3 kere de doğalgaz yardımı yaptık. Aynısını bu sene de yaptık. 200 bin ailenin başkent kart hesaplarına her ay en az birer kilo et parası yatırıyoruz. Başka yerde harcayamıyor. İllaki o eve et giriyor, et yediriyoruz o çocuklara. Belediyenin tesisinde sıvı gübre imal ediyoruz. Sıvı gübreyi köylüye ücretsiz veriyoruz. Şimdi Kahramanmaraş çiftçisine de gönderdik. Onlarda ayağa kalksınlar diye. Ayrıca oraya sebze fideleri de gönderiyoruz. Baktık daha da dardalar mazot yardımı da yaptık. Dolayısı ile 650 Milyon lira 4 yılda çiftçimiz için para harcadık. Bunun karşılığında 35 bin çiftçinin cebine tam 4,5 Milyar lira para girdi. İşte belediyecilik budur. İnsanlara ürettirirseniz üretirler” dedi.

 PKK’nın silah bırakmasına değinen YAVAŞ,

“Biz PKK’ya da karşıyız HÜDAPAR’a da karşıyız. PKK’yı da kınıyoruz, HÜDAPAR’ı da kınıyoruz. Kandil silah bırakmadıkça o İHA’lar, SİHA’lar toplanıp füze olarak üstlerine yağacak. Devletin milli güvenlik politikaları değişmez. Bizim sınırlarımıza Amerika gelmiş, Rusya gelmiş. Orada kalkmışlar PKK’lılara, YPG’lilere silahla eğitim veriyor. Orada bir faaliyetler yürütüyorlar Türkiye aleyhine. Onlar bunları yaptığı müddetçe İHA’ları SİHA’ları bırakın topumuz tüfeğimiz ne varsa hepsi daha da modernleştirilecek ve ordumuzun emrine verilecek” diye konuştu.






ANA SAYFA

  
31 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
EMLAK-OTOMOBİL

 Emlak Danışmanlığı Sertifikası
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
 mobilya/efemproje
PLANOTEK MÜH
 planotek
ŞAHİNSAN MÜHENDİSLİK
 şahinsan mühendislik
AKSARAYHABER.NET
Sizin Sesiniz Sizin Siteniz
Takvim
eFeMPROJE